آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 5 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38890
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره ارشاد محمودآباد خبر داد

  عرضه ۵۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب محمودآباد

  آوای شمال/ همزمان با هفته کتاب، نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه عمومی علامه دشتی با حضور امام جمعه بخش سرخ رود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین سید محمود موسوی آملی امام جمعه بخش سرخ رود در حاشیه این مراسم با تشکر از […]

  آوای شمال/ همزمان با هفته کتاب، نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه عمومی علامه دشتی با حضور امام جمعه بخش سرخ رود، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

  حجت الاسلام و المسلمین سید محمود موسوی آملی امام جمعه بخش سرخ رود در حاشیه این مراسم با تشکر از ارگان های فرهنگی ارشاد و کتابخانه عمومی برای برگزاری نمایشگاه های متعدد گفت: فقط عرضه کتاب کافی نیست و این کتاب ها به خصوص کتابهای مذهبی باید با تشویق دانش آموزان با هدف ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی جایگاه خود را پیدا کرده و انعکاس آن را در زندگی جوانان شهر مملوس نماید.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و لزوم توجه همگانی به این مهم بیان داشت: در این نمایشگاه بیش از هزار جلد کتاب با ۵٠٠ عنوان که ٢٠٠ عنوان آن اختصاص به کودکان و نوجوانان دارد و با هدف ترویج فرهنگ در بین نوجوانان به ویژه دانش آموزان ارائه شده است.

  امیر امیرنیا با تقدیر از برگزار کننده نمایشگاه های متعدد کتاب در شهرستان گفت: در این نمایشگاه علاوه بر عرضه کتاب هایی در موضوعات مختلف مذهبی ، فرهنگی ، اجتماعی ، علمی ، داستان ، رمان ، تاریخی ، روانشناسی ، خانواده، بهداشتی و کودک و نوجوان ، در بخش جنبی جهت رشد ابتکارات و خلاقیت های هنری دانش آموزان بازی های فکری نیز عرضه شده است.

  وی خاطرنشان کرد: از آنجا که هزینه های ناشر ، چاپ ، صحافی و دیگر هزینه های این حوزه بالا است، قیمت کتاب ها در نگگاه مردم گران است اما با توجه به ارزش های معنوی آن قابل قیاس با کالاهای دیگرنیست.

  امیرنیا در پایان خواستار توجه بیشتر مسئولان به موضوع قرار گرفتن کتاب در سبد خانوار شد و افزود: این مهم کمک شایانی به بهبود سرانه مطالعه در جامعه می کند.

  گفتنی است، عرضه کتاب در این نمایشگاه صبح ها و عصرها انجام می شود و تمامی کتاب ها از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار است.

  برچسب ها :

  نظرات