آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3889
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ۳۶ قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در قزوین دستگیر شدند

  آوای شمال/ ولی وندایی در جلسه بررسی طرح پاکسازی نقاط آلوده استان اظهارداشت: مأموران انتظامی شهرستان البرز روز گذشته طرح پاکسازی نقاط آلوده را در این شهرستان اجرا کردند که در نتیجه آن ۲۱ خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و ۶۵۸ گرم انواع مواد از آن‌ها کشف و ضبط شد. وی افزود: همچنین مأموران […]

  آوای شمال/ ولی وندایی در جلسه بررسی طرح پاکسازی نقاط آلوده استان اظهارداشت: مأموران انتظامی شهرستان البرز روز گذشته طرح پاکسازی نقاط آلوده را در این شهرستان اجرا کردند که در نتیجه آن ۲۱ خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و ۶۵۸ گرم انواع مواد از آن‌ها کشف و ضبط شد.

  وی افزود: همچنین مأموران انتظامی شهرستان آبیک با اجرای این طرح موفق به دستگیری پنج خرده فروش و نگهدارنده مواد شده و ۷۱۴ گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اضافه کرد: مأموران انتظامی شهرستان قزوین نیز با اجرای این طرح در این شهرستان ۶ خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر کردند.

  این مسئول ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامی دیگر حین کنترل خودروهای عبوری در آزادراه قزوین ـ تهران یک دستگاه سواری پژو پارس را بازرسی و با کشف دو کیلوگرم تریاک، چهار قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند.

  وندایی خاطرنشان کرد: اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری خرده‌فروشان و نگهدارندگان مواد مخدر در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  دستگیری ۸ سارق در قزوین

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری هشت سارق و کشف ۱۸ فقره سرقت در این استان خبر داد.

  سلمان امیری در این باره اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان قزوین روز گذشته با فعال‌سازی گشت‌هایی مضاعف، دو سارق را دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند که متهمان به ۹ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو و دو فقره سرقت ساختمان‌های نیمه‌کاره اعتراف کردند.

  وی افزود: همچنین مأموران پلیس آگاهی استان قزوین با دستگیری چهار سارق، پرونده چهار فقره سرقت از عابران و افراد پیاده را رمزگشایی کردند.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی شهرستان‌های آبیک و البرز نیز دو سارق را طی دو روز گذشته دستگیر کرده و موفق به کشف یک فقره سرقت مغازه و دو فقره سرقت منزل شدند.

  برچسب ها :

  نظرات