آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38842
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  نمایش بزرگ ترین صفحه نمایش OLED جهان +عکس

  آوای شمال/ اگر به سمت سئول می روید یا از این شهر به دیگر نقاط دنیا می روید، قطعا در فرودگاه اینچئون با تبلیغ جدید ال جی روبرو خواهید شد. این کمپانی، که اخیرا از بزرگ ترین نمایشگر OLED دنیا پرده برداشته بود، حالا آن را به معرض نمایش عمومی گذاشته است. مسلما، پنلی که […]

  آوای شمال/ اگر به سمت سئول می روید یا از این شهر به دیگر نقاط دنیا می روید، قطعا در فرودگاه اینچئون با تبلیغ جدید ال جی روبرو خواهید شد. این کمپانی، که اخیرا از بزرگ ترین نمایشگر OLED دنیا پرده برداشته بود، حالا آن را به معرض نمایش عمومی گذاشته است.

  مسلما، پنلی که در تصویر مشاهده می کنید یک تکه نیست و از قرار گیری چندین نمایشگر کنار هم ساخته شده است. پدید آوردن نمایشگری یک تکه به این ابعاد، بسیار پر هزینه و دشوار خواهد بود. در عوض، ال جی با همکاری کمپانی فرانسوی Wilmotte & Associés، بدنه ای طراحی کرده که می تواند ۱۴۰ پنل خمیده OLED با ابعاد ۵۵ اینچ را در خود جای دهد و نتیجه آنچه که در تصویر بالا می بینید شود.

  نمایش بزرگ ترین صفحه نمایش OLED جهان +عکس

  این نمایشگر ۱۳ متر طول و ۸ متر عرض دارد و بهترین کاری که ال جی می تواند با آن انجام دهد، به نمایش گذاشتن تبلیغات محصولات اش است. البته، ال جی متعهد است که اعلان های فرودگاه را هم روی این نمایشگر عظیم نشان دهد.

  پارک وان-سو، مدیرعامل و رئیس فرودگاه بین المللی اینچئون می گوید: «این نمایشگر OLED، به خوبی تکمیل کننده استفاده تکنولوژی پیشرفته در فرودگاه ما است. ما همیشه مشتاق بودیم به میلیون ها مسافری که سالانه از این طریق سفر می کنند، تکنولوژی روزی که از کره منشا می گیرد را نشان دهیم.»

  برچسب ها :

  نظرات