آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38727
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه محمودآباد:

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به حوادث تروریستی پاریس: دولت های غربی محصول کشت خود را دیدند/ تحقق وعده الهی در این حوادث

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه های نماز جمعه محمودآباد با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد:معمار بزرگ و مهندس انقلاب اسلامی براساس یک راهبرد مشخص و با تشخیص ضرورت های تاریخی با پیروزی انقلاب اسلامی برای جلوگیری از تکرار شکست های تاریخی جبهه حق و پیامبران و اولیاء الهی نسبت به طراحی […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه های نماز جمعه محمودآباد با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد:معمار بزرگ و مهندس انقلاب اسلامی براساس یک راهبرد مشخص و با تشخیص ضرورت های تاریخی با پیروزی انقلاب اسلامی برای جلوگیری از تکرار شکست های تاریخی جبهه حق و پیامبران و اولیاء الهی نسبت به طراحی نهادها و سازمان هایی همچون بسیج و سپاه اقدام کرد.
  وی افزود: بر اساس همین راهبرد اصولی و با توکل بر خدای متعادل و به ضمانت پشتوانه این ساختارها ایران اسلامی از رخنه، استحاله و حتی شکسن در آمان ماند.
  موسوی با اشاره به اینکه کمتر کسی فکر می کرد که این نهاد نوپا بتواند مراحل تکامل خود را محیرالعقول طی و امروزه به یک الگوی رهایی بخش در اقصی نقاط عالم خصوصا کشورهای اسلامی و در نهضت های انقلاب و جهادی تبدیل شود، خاطرنشان کرد: بسیج امروز به یک نسخه شفابخش در کشورمان و سایر نقاط اسلامی تبدیل شده است و از آغازین روزهای انقلاب تا این مقطع این شجره طیبه، ماندگار ترین کارکردها را در مقابله با تهاجم خارجی و توطئه های داخل و فتنه های پیچیده داشت.

  امام جمعه محمودآباد راه استمرار انقلاب اسلامی و ایران انقلابی و تاثیرگذار در منطقه و جهان را همانا تفکر انقلابی، بسیجی و روحیه جهادی جهادی دانست و گفت: میدان دادن واقعی به بسیج در اقشار مختلف و اهمیت دادن به روحیه بسیجی و اقدامات بسیجی در تمامی سطوح مایه پیشرفت انقلاب است.

  موسوی با محکومیت اقدامات تروریستی در پاریس و لبنان تصریح کرد:
  طراحان نظام سلطه و گرگ های باران دیده میدان سیاست با اوج گیری جریان انقلابی و جنبش آفرین در مذهب تشیع و اردوگاه اسلام به فکر چاره جویی افتاده اند.
  وی ادامه داد: برای مدیریت و کنترل این فضای در حال گسترش به فکر ایجاد تشکلات موازی از حوزه اهل سنت افتاده است و دست به اقدامات مختلف تروریستی و جنگ های مذهبی زدند.

  امام جمعه محمودآباد با بیان اینکه نقطه بحرانی این جریان عضو گیری از کشورهای مختلف جهان از جمله اروپا است، بیان داشت: با افول این سازمان های خطرناک و در اختیار گرفتن ابتکار عمل، ارتش های منطقه و نیروهای مقاومت منطقه ای نیروهای دست پرورده غربی ها به کشورشان برگشته و کابوس وحشت و مرگ به حامیان تروریست ها تحمیل شده است و این آغاز راه است.
  موسوی خاطرنشان کرد: دولت های غربی باید محصول کشت خودر را بچشند و تقاص هزاران مظلوم عراقی و سوری و لبنانی را بدهند و این سنت الهی است که توطئه گران و تروریست ها باید طعم مکافات و مجازات اعمالشان را ببینند. وی با یادآوری اجتماع بزرگ شیعیان در اربعین گفت: حضور حماسی و میلیونی مردم ایران، عراق و دیگر کشورهای عاشق اهل بیت(ع)به سمت کربلا، حماسه ای از دلدادگی به حسین و عاشورا است که باید ارج نهاده شود.

  امام جمعه محمودآباد در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه این شهرستان با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی اظهار کرد: در موضوع برخورد قانونی و مقتدرانه پلیس با هنجارشکنان و مظاهر بدحجابی و کسانی که برخلاف موازین اسلامی اقدام به کشف حجاب کردند، اقدام به موقع پلیس قابل ستایش بود.
  وی در پایان گفت داد: شاید این کار خداپسندانه خوشایند برخی ها نباشد اما این فرمان دین خدا و پیامبر است که این کار ارزنده باید مورد حمایت همگان از جمله دستگاه قضا قرار گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات