آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ , Sunday 26 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38684
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران

  سد نکا از نماینده محمودآباد میزبانی می‌کند

  آوای شمال/ در دومین هفته از دور برگشت لیگ برتر فوتبال مازندران، بعدزاظهر پنجشنبه سد نکا در شرایطی از نماینده محمودآبادی خود در زمین چمن شهدای نکا میزبانی می‌کند که بنابر اعلام هیئت فوتبال مازندران این مسابقه درصورت فراهم بودن شرایط آب و هوایی برگزار می‌شود. این دیدار درحالی برگزار می‌شود که نماینده فوتبال نکا […]

  آوای شمال/ در دومین هفته از دور برگشت لیگ برتر فوتبال مازندران، بعدزاظهر پنجشنبه سد نکا در شرایطی از نماینده محمودآبادی خود در زمین چمن شهدای نکا میزبانی می‌کند که بنابر اعلام هیئت فوتبال مازندران این مسابقه درصورت فراهم بودن شرایط آب و هوایی برگزار می‌شود.

  این دیدار درحالی برگزار می‌شود که نماینده فوتبال نکا در هفته اول نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران، در خانه حریف آملی خود با یک گل نتیجه را واگذار کرده بود و در این دیدار خانگی چشم به هر سه امتیاز این دیدار دوخته است.

  از سوی دیگر حربده محمودآباد که در آغازین دیدار دور برگشت رقابت‌ها در خانه و در شرایطی که تحت تاثیر از دست دادن کاپیتان خود قرار داشت توانست با یک گل از پس استقلال ساری برآید و با انگیزه بالایی در مقابل میزبان نکایی خود حاضر می‌شود.

  به این ترتیب برگزاری یک دیدار پر هیجان و جذاب از سوی هر دو تیم دور از ذهن نیست که باید منتظر ماند تا چه نتیجه‌ای در پایان رقابت فردای دو تیم حاصل می‌شود، آیا سد دوباره به روند خوب نیم فصل باز می‌گردد و یا حربده به برد‌های خود ادامه می‌دهد.

  شایان ذکر است که دیدار دو تیم در نیم فصل اول رقابت‌ها که در زمین تیم حربده محمودآباد برگزار شده بود با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت.

  برچسب ها :

  نظرات