آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3868
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  شواهدی که حکایت از ورود مایکروسافت به ایران دارد

  آوای شمال/ کمپانی های بزرگ آمریکای نظیر اپل و مایکروسافت می خواهند وارد بازار ایران شوند اما به دلیل موانعی که به خاطر تحریم ها علیه ایران اعمال شده، این امکان هنوز به صورت رسمی فراهم نشده است. از طرفی شرکت گوگل هم بارها توجه خود را به کاربران فارسی زبان، با فارسی سازی بخش […]

  آوای شمال/ کمپانی های بزرگ آمریکای نظیر اپل و مایکروسافت می خواهند وارد بازار ایران شوند اما به دلیل موانعی که به خاطر تحریم ها علیه ایران اعمال شده، این امکان هنوز به صورت رسمی فراهم نشده است. از طرفی شرکت گوگل هم بارها توجه خود را به کاربران فارسی زبان، با فارسی سازی بخش های مختلف سرویس هایش اعلام کرده اما با این وجود هنوز برخی از سرویس ها مانند Google Now را برای ایران تحریم کرده است. 

   در این بین بنظر می رسد شرکت مایکروسافت برای ورود به بازار در حال رشد ایران، مصمم تر است. اگر از خیابان احمد قصیر در تهران رد شده باشید احتمالا بنر ردموندی ها را بر بالای ساختمان ایراتل دیده اید. تا امروز نمی شد صحت رسمی بودن آن بنر را تایید کرد اما در روز های اخیر، مایکروسافت رام مخصوص کشور ایران را در سکوت خبری برای گوشی Lumia 535 عرضه کرده که بواسطه آن شایعه رسمی بودن آن بنر و ورود رسمی مایکروسافت به ایران قوی تر از گذشته شده است.

  micrdoft

  نکته قابل توجه این است که این رام با کد IR-000، فقط برای گوشی Lumia 535 عرضه شده است. بنابراین احتمال می رود نبود سرویس های ویندوزفون و البته گوشی های ویندوزفونی به صورت رسمی در گذشته، مربوط به نوکیا بوده باشد. اما در حال حاضر که دیگر مایکروسافت به تنهایی گوشی های ویندوزی عرضه خواهد کرد، اوضاع کمی متفاوت است.

  برچسب ها :

  نظرات