آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 22 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38673
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  مسئول دارالقرآن‌الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد

  ثبت‌نام ۱۸۰۰ مازندرانی در مسابقات تفسیر نورالهدی

  آوای شمال/ سعید قربانی با اشاره به اینکه هشتمین دوره مسابقات تفسیر قرآن‌کریم نورالهدی در شهرهای مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: سازمان دارالقرآن‌الکریم استان برای ترویج، نشر و گسترش فرهنگ غنی معارف قرآنی و برای تقویت فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی این مسابقات را در تمامی شهرهای مازندران به‌ صورت همزمان برگزار می‌کند. مسئول سازمان دارالقرآن‌الکریم […]

  آوای شمال/ سعید قربانی با اشاره به اینکه هشتمین دوره مسابقات تفسیر قرآن‌کریم نورالهدی در شهرهای مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: سازمان دارالقرآن‌الکریم استان برای ترویج، نشر و گسترش فرهنگ غنی معارف قرآنی و برای تقویت فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی این مسابقات را در تمامی شهرهای مازندران به‌ صورت همزمان برگزار می‌کند.

  مسئول سازمان دارالقرآن‌الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه تأکید کرد و گفت: باید از هر ظرفیتی که سبب می‌شود فعالیت قرآنی شکل و قوام خاص پیدا کند، به خوبی استفاده شود.

  قربانی با بیان اینکه تمسک به قرآن‌کریم را مهم‌ترین عامل سعادت و تعالی بشر است، تصریح کرد: اگر سبک زندگی قرآنی در جامعه نهادینه شود بسیاری از مشکلات اجتماعی در جامعه اسلامی رفع می‌شود و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره‌گیری از سبک زندگی قرآنی هستیم.

  عضو شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی در مازندران به اهمیت برگزاری این دوره از مسابقات تفسیر نورالهدی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بیش از یک‌هزار و ۸۰۰ نفر قرآن‌آموز از شهرهای مختلف استان در این دوره از مسابقات تفسیر که شامل جزء ۲۴ و ۲۵ و ۲۶ شرکت کردند و مازندران جزء استان‌هایی است که بیشترین شرکت‌کننده را به خود اختصاص داده است.

  قربانی در پایان گفت: این آزمون صبح روز جمعه ۲۹ آبان سال جاری در تمامی ادارات تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران برگزار می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات