آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38616
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  مسئول سازمان بسیج علمی مازندران خبر داد

  برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری و نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج در مازندران

  آوای شمال/ محمدهادی موذن با بیان اینکه به‌مناسبت هفته بسیج جشنواره جهادگران علم و فناوری و چهارمین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج مازندران با هدف نشان دادن توانمندی‌های مخترعان و مبتکران استان با تاکید بر شعار ما می‌توانیم در استان برگزار می‌شود. وی افزود: در […]

  آوای شمال/ محمدهادی موذن با بیان اینکه به‌مناسبت هفته بسیج جشنواره جهادگران علم و فناوری و چهارمین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج مازندران با هدف نشان دادن توانمندی‌های مخترعان و مبتکران استان با تاکید بر شعار ما می‌توانیم در استان برگزار می‌شود.

  وی افزود: در این نمایشگاه ۱۰۰ محصول از تولیدات مخترعان و مبتکران علمی بسیج مازندران در ۶۰ غرفه نمایشگاهی در معرض دید عمومی قرار می‌گیرد.

  مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری مازندران اضافه کرد: در این نمایشگاه توانمندی‌ها و محصولات رشته‌های برق، الکترونیک، مکانیک، تجهیزات مهندسی، مهندسی کشاورزی، صنایع، عمران، غذا و دارو، شیمی، مهندسی فرهنگی و نانو تکنولوژی به نمایش گذاشته می‌شود.

  این مسئول با بیان اینکه تحریم‌های دشمن تاکنون نتوانسته بر تولیدات ملی اثرگذار باشد، گفت: توانمندی‌های علمی مبتکران و مخترعان بسیجی سبب شد تا به رشد علمی فزاینده‌ای برسیم.

  موذن بر ضرورت توجه به نخبگان علمی در مازندران تاکید کرد و افزود: با توجه به تاکیدات رهبری استفاده از توانمندی‌های نخبگان سبب می‌شود تا در تولید محصولات مختلف در داخل کشور موفق باشیم.

  مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری مازندران در پایان سخنانش گفت: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در بسیج علمی، پژوهشی و فناوری مازندران مورد توجه قرار گرفته است.

  چهارمین نمایشگاه اختراعات و ابتکاران بسیج مازندران به مدت دو روز، سوم و چهارم آذرماه جاری در محل نمایشگاهی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برپا می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات