آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38482
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  در شبکه های مجازی این افراد را تور کنید

  آوای شمال/ آیا عضو یکی از شبکه های اجتماعی هستید؟ یکی از دلایل شما تبلیغات فعالیت و کسب و کارتان است تا به مهمترین هدف خود دست پیدا کنید باید بسیار اصولی وارد این شبکه ها شوید و کسب و کارتان را رونق دهید. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که به […]

  آوای شمال/ آیا عضو یکی از شبکه های اجتماعی هستید؟ یکی از دلایل شما تبلیغات فعالیت و کسب و کارتان است تا به مهمترین هدف خود دست پیدا کنید باید بسیار اصولی وارد این شبکه ها شوید و کسب و کارتان را رونق دهید.
  تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که به قشرهای خاصی همچون تحصیل کرده ها سیاست مداران و یا مردان اقتصاد کشور و یا جهان در لیست دوستانتان نیاز دارید؟ کیفیت روابط شما در شبکه های اجتماعی رمز موفقیت در کسب و کارتان است.
  در شبکه های مجازی این افراد را تور کنید
  با تحصیلکرده ها ارتباط برقرار کنید
  برای داشتن ارتباطات قوی در شبکه های اجتماعی سعی کنید به فهرست دوستانتان افراد تحصیلکرده و روشن فکر را نیز اضافه کنید. برای اینکه با این گروه از افراد ارتباط بهتری بگیرید به صفحه شخصی آنها بروید و از مقالات یا دیدگاه های آنها باخبر باشید و نظرتان را به صورت آنلاین برایشان ابراز کنید.
  با این کار اعتماد و نظر آنها را جلب خواهید کرد. این افراد از ۲ نظر برایتان مفید خواهند بود؛ از نظر اول وجود چنین افرادی در صفحه شما باعث اعتبارتان می شود و از طرفی نقطه نظرات و پیشنهادات افراد علمی و تحصیلکرده باعث به وجود آمدن تغییرات مثبتی در فعالیت آنلاین تان خواهد شد.
   
  افراد جالب را پیدا کنید
  در تمام دنیا افراد زیادی وجود دارند که دست به ابتکارهای جالبی زده یا در زمینه کسب و کار خود بسیار موفق عمل کرده اند. این گروه از افراد را هم به فهرست اعضای خود اضافه کنید و تنها دنبال کسانی که مخاطب کالا یا خدمات ارائه شده تان هستند، نباشید. هر چقدر تنوع بیشتری میان خدمات ارائه شده تان داشته باشید افراد بیشتری را به سمت خودتان خواهید کشاند. ممکن است شما در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت کنید اما در فهرست تان شخصی را داشته باشید که به صورت آنلاین اقدام به فروش کتاب می کند.
  با معرفی این شخص به دیگر اعضای مجموعه تان توانسته اید خدمات بیشتری به اعضای خود معرفی کنید و در عین حال مطمئن باشید تبلیغ کسب و کار شما نیز در صفحه شخصی کسی که تبلیغ او را انجام داده اید به نمایش گذاشته خواهد شد. این یک ارتباط دو سویه آنلاینی است.
  در شبکه های مجازی این افراد را تور کنید
  افرادی که قابل احترام هستند
  قرار نیست در فهرست اعضای شما تنها دوستانتان قرار بگیرند. افرادی وجود دارند که با حوصله دیدگاه ها و نظرات آدم های دیگر را می شنوند و برایشان احترام قائل هستند. وجود این گروه از افراد خیلی بهتر از دوستانی است که به هر دلیلی سعی در تمسخر یا بی احترامی نسبت به دیدگاه ها و نظرات ابراز شده تان در صفحه شخصی تان را دارند. این این گروه از افراد غافل نشوید چون باعث قوت قلب و دلگرمی تان خواهندشد.
   جهانی باشید
  برای موفقیت در کسب و کار خودتان را تنها محدود به آدم های شهر خود نکنید. سعی کنید دایره روابط خود را کمی گسترده تر کنید و به کسانی که در خارج از کشورتان زندگی می کنند نیز قدری فکر کنید.
  در شبکه های مجازی این افراد را تور کنید
  ممکن است دوست و آشنایی در خارج از کشور محل زندگی تان زندگی کند، او را از فهرست تان حذف نکنید بلکه با ایجاد ارتباطی قوی تر دنبال جذب نقطه نظرات مفید باشید. همچنین کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند می توانند در بسیاری جهات باعث پیشرفت کارتان شوند. می توانید به یک نمایندگی در شهرهای دیگر یا تشکیل کلاس های آموزشی برای کسب و کارتان فکر کنید.
  چه عیبی دارد اگر در فهرست اعضای شما شخصی با یک فرهنگ متفاوت یا حتی زبانی متفاوت وجود داشته باشد. با ایجاد تنوع در اعضا به توسعه کسب و کارتان کمک زیادی کرده اید.

  برچسب ها :

  نظرات