آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38375
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  معاون عمرانی استانداری مازندران خبر داد

  تصویب ۵۶۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی مازندران

  آوای شمال/ علی نبیان با اعلام اینکه بودجه عمرانی امسال مازندران حدود ۵۶۰ میلیارد تومان است، اظهار کرد: این اعتبار تا پایان سال به‌صورت متوالی جذب می‌شود. وی با اشاره به اینکه در سفر هیئت دولت به مازندران ۴۵ طرح توسعه‌ای مصوب شد و استانداری پیگیر تخصیص اعتبار این طرح‌ها از سوی دولت است، افزود: […]

  آوای شمال/ علی نبیان با اعلام اینکه بودجه عمرانی امسال مازندران حدود ۵۶۰ میلیارد تومان است، اظهار کرد: این اعتبار تا پایان سال به‌صورت متوالی جذب می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه در سفر هیئت دولت به مازندران ۴۵ طرح توسعه‌ای مصوب شد و استانداری پیگیر تخصیص اعتبار این طرح‌ها از سوی دولت است، افزود: بخشی از پروژه‌ها استانی و بخشی دیگر ملی است، استاندار پیگیر است تا در مدت کوتاهی منابع اختصاص داده شده به مازندران محقق شود.

  معاون عمرانی استانداری مازندران از طرح جمع‌آوری سیلاب و دستور کار قرار گرفتن این طرح در دولت خبر داد و گفت: طرح جمع‌آوری سیلاب در استان تهیه و به سازمان مدیریت برنامه‌ریزی ارسال شد و با مصوب شدن در هیئت دولت از سال ۹۵ اقدامات لازم برای مازندران انجام شود.

  این مسئول با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۰ درصد اعتبار طرح جمع‌آوری سیلاب مازندران تخصیص یافت، ادامه داد: دولت مقرر کرد از منابع تخصیصی طرح جمع‌آوری سیلاب پارسال و امسال مازندران این طرح در استان پیگیری شود.

  نبیان اضافه کرد: پارسال اقدامات اجرایی طرح‌های مسکونی حاشیه رودخانه‌ها انجام شد و سیلاب‌هایی که سال گذشته در بالادست شرق مازندران باعث تخریب می‌شد، امسال مدیریت شد.

  وی با بیان اینکه در اجرای طرح جمع‌آوری سیلاب در مازندران بحث مدیریت رودخانه‌ها در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: بخشی از اعتبارات این بخش سال گذشته جذب شد و بخش دیگر هفته گذشته حدود ۲۶/۵ میلیارد تومان برای مازندران تامین منابع شد که باید با کمک دستگاه‌های اجرایی مدیریت شود.

  نبیان بیان کرد: تا پایان سال ۹۵ طرح مدیریت رودخانه‌ها در مازندران اجرا می‌شود.

  معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی در حمایت یارانه‌ای خود راه‌های روستایی را مورد توجه قرار داده است، خاطرنشان کرد: در ساخت و توسعه راه‌های روستایی اگر توسط مردم ۳۰ درصد مسیر راهسازی شود، ۷۰ درصد دیگر از طریق منابع دولتی تکمیل و اجرا می‌شود.

  نبیان گفت: برای بخش راه‌های مازندران از محل قیر یارانه‌ای که دولت اختصاص داده است، شهرداری‌ها و دهیاری‌های مازندران هم منتفع می‌شوند.

   

  برچسب ها :

  نظرات