آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38319
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد

  ورود سامانه بارشی به کشور از امروز/ بارش باران و برف در ۳ استان کشور

  آوای شمال/ فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: براساس داده‌ها و الگوهای پیشیابی هواشناسی، از بعدازظهر امروز با ورود یک سامانه بارشی به کشور، ابتدا در شمال‌غرب و برخی مناطق غرب کشور، ابر ناچیز و بارش باران پیش‌بینی می‌شود. وی افزود: فردا گستره بارش، برخی مناطق جنوب غرب، دامنه‌های البرز […]

  آوای شمال/ فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: براساس داده‌ها و الگوهای پیشیابی هواشناسی، از بعدازظهر امروز با ورود یک سامانه بارشی به کشور، ابتدا در شمال‌غرب و برخی مناطق غرب کشور، ابر ناچیز و بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

  وی افزود: فردا گستره بارش، برخی مناطق جنوب غرب، دامنه‌های البرز و دامنه‌های زاگرس را فرامی‌گیرد، همچنین فردا به سبب وزش باد شدید جنوبی در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

  کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: شدت بارش‌ها فردا در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، کرمانشاه، ایلام و شمال خوزستان خواهد بود.

  گودرزی هشدار داد که از اواخر امروز بارش برف و باران در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و شمال کردستان رخ خواهد داد و ضروری است تمهیدات لازم برای جلوگیری از خطرات احتمالی اندیشیده شود.

  وی در تشریح آب و هوای تهران گفت: آسمان تهران امروز کمی ابری است که در بعدازظهر افزایش ابر گاهی با وزش باد رخ می‌دهد.

  این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شهر کرد با دمای منفی ۸ درجه سانتیگراد و بندرعباس با دمای ۳۱ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین مراکز استان‌های کشور هستند.

   

  برچسب ها :

  نظرات