آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3827
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  برگزاری جلسات همگرایی اصولگرایان برای دعوت به وحدت است نه فهرست‌دهی

  آوای شمال/ غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان صبح امروز پنج شنبه در حاشیه برگزاری همایش سراسری اصولگرایان، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تذکرات روز گذشته رهبر انقلاب به مسئولان کشور و پرهیز از حاشیه‌سازی گفت: منظور ایشان این است که حرف‌هایی زده نشود که مناقشه ایجاد شود، مراد رهبری در رابطه با […]

  آوای شمال/ غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان صبح امروز پنج شنبه در حاشیه برگزاری همایش سراسری اصولگرایان، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تذکرات روز گذشته رهبر انقلاب به مسئولان کشور و پرهیز از حاشیه‌سازی گفت: منظور ایشان این است که حرف‌هایی زده نشود که مناقشه ایجاد شود، مراد رهبری در رابطه با حاشیه‌سازی‌ها نیز همین بود.

  وی در پاسخ به این سوال که دولت اسیر جریان نفوذی نشود یعنی چه، گفت: یعنی کسانی هستند که می‌خواهند با ایجاد حاشیه‌ مزاحم، متن را تحت‌الشعاع قرار دهند. 

  رئیس فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به این سوال که آیا نوع واکنش به مسائل بین‌المللی هم می‌تواند باعث حاشیه‌سازی شود، اظهار داشت: بله، چون این تحلیل‌ها و واکنش‌ها مبتنی بر مبنای فکری، وقتی متفاوت باشد، تحلیل‌ها و واکنش‌ها متفاوت خواهد بود.

  حدادعادل در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا برگزاری جلسات همگرایی اصولگرایان برای انتخابات زود نیست و فضا را انتخاباتی نمی‌کند؟ گفت: ما روی اصول تاکید و فعلا دعوت به وحدت می‌کنیم؛ در حال حاضر نمی‌خواهیم فهرست بدهیم، اینها مقدمات است.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا احمدی‌نژاد وارد فضای انتخابات نیز می‌شود، گفت: نمی‌دانم.

  رئیس فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به این سوال که شایعه‌هایی در مورد اینکه جلیلی می‌خواهد در مقابل لاریجانی در قم وارد شود، آن را قبول دارید یا خیر، تصریح کرد: همانطور که گفتم نگرانم با این شایعه‌سازی‌ها و حاشیه‌سازی‌ها، کشور را به فضای سال ۷۶ تا ۸۴ ببرند که باعث دل‌نگرانی مردم از جریان موجود شود.

  حدادعادل در پاسخ به اینکه شما در سخنان خود گفته‌اید که هدف ما باید پیروزی اصولگرایی باشد نه تشکل خاصی، آیا منظور شما جبهه پایداری و جریان خاصی است، گفت: خطابم به همه تشکل‌ها و احزاب است و تشکل خاصی مورد نظرم نیست. 

  وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مسائلی که مطرح کردید شامل حال احمدی‌نژاد هم می‌شود، گفت: اول ببینید که آقای احمدی‌نژاد خودش را اصولگرا می‌داند یا نه، آیا تا به حال شنیده‌اید ایشان اعلام کند که من اصولگرا هستم یا نه. اعضای کابینه‌شان هم به عنوان شخص خودشان، در این جلسات شرکت می‌کنند.

  رئیس فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به این سوال که جریان اصولگرایی از احمدی‌نژاد تاکنون حمایت کرده است، نیز گفت: بله حمایت کردند اما مخالفت هم کرده‌اند. وقتی دیدند رفتارش متفاوت شد، انتقاد و مخالفت کردند. از همه منتقدتر من بودم که اگر موافق بودم آن مخالفت‌ها در قضیه ریاست مجلس با من نمی‌شد. 

  برچسب ها :

  نظرات