آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  «اینستاخبر»

  عکسی منتشر نشده از جهاد مغنیه

  آوای شمال/ کمیل باقرزاده فرزند سردار محمد باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری منتشر نشده از جهاد مغنیه(فرزند شهید عماد مغنیه) از رزمندگان حزب الله را منتشر کرد. کمیل باقرزاده در این باره نوشت: این عکس که برای اولین بار منتشر میشه، برای سال گذشته، مثل همین روزهاست. […]

  آوای شمال/ کمیل باقرزاده فرزند سردار محمد باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری منتشر نشده از جهاد مغنیه(فرزند شهید عماد مغنیه) از رزمندگان حزب الله را منتشر کرد.

  کمیل باقرزاده در این باره نوشت: این عکس که برای اولین بار منتشر میشه، برای سال گذشته، مثل همین روزهاست. پارسال، مثل همین روزها، لبنان، بیروت، ضاحیه.. مشغول انجام کارهای روزانه بودم که یکی از رفقا تماس گرفت و گفت یکی که خیلی دوستش داری چند دقیقه دیگه پایین ساختمون منتظرته! آماده شدم و اومدم پایین. یه ماشین با شیشه های دودی در انتظارم بود! داخل ماشین دیده نمی شد! در ماشین رو که باز کردم، از دیدن راننده هم ذوق زده شدم و هم تعجب کردم! جهاد پشت فرمون نشسته بود!

   

  راه افتادیم.. در کوچه پس کوچه های ضاحیه رسیدیم به دفتر کار یکی از دوستان. نماز رو خوندیم و نشستیم به صحبت. حرفامون حسابی گل انداخته بود و از هر دری سخنی به میان می اومد.. بحث رسید به حاج قاسم!

   

  ایامی بود که عکسهای حاجی در جبهه های ضد داعش، در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد، و جهاد نگران جون حاج قاسم بود.. بهش گفتم انگار حاج قاسم دلش خیلی برای بابات تنگ شده! خندید و گفت همینطوره!

   

  گفت داریم برای مراسم سالگرد حاج رضوان برنامه ریزی می کنیم. میشه حاج میثم مطیعی رو دعوت کنی به عنوان مداح مراسم بیاد بیروت؟ گفتم چشم، إن شاء الله به حاج میثم میگم. می گفت میخوام امسال مراسم رو متفاوت برگزار کنیم… بله، مراسم خیلی متفاوت برگزار شد.. چون پیش از رسیدن به سالگرد حاج عماد، جهاد هم به پدرش ملحق شده بود..

  شادی ارواح طیبه شهدای اسلام و خصوصاً جهاد عزیز صلوات

   

  برچسب ها :

  نظرات