آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3824
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  مجلس از توسعه شتابان فازهای پارس جنوبی حمایت می‌کند

  آوای شمال/ علی مروی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور بررسی وضعیت فازهای در دست اجرای پارس جنوبی و همچنین نشست با مسئولان وزارت نفت در ارتباط با توسعه فازهای مختلف این منطقه به عسلویه سفر کردیم. وی ادامه داد: پارس جنوبی به عنوان یکی از […]

  آوای شمال/ علی مروی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور بررسی وضعیت فازهای در دست اجرای پارس جنوبی و همچنین نشست با مسئولان وزارت نفت در ارتباط با توسعه فازهای مختلف این منطقه به عسلویه سفر کردیم.

  وی ادامه داد: پارس جنوبی به عنوان یکی از مناطق بسیار مهم و استراتژیک کشور در زمینه انرژی است که در نیاز است تلاش شود تا زمینه بهره‌برداری از فازهای مختلف این میدان فراهم شود.

  رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش این کمیسیون برای توسعه میادین مشترک، خاطرنشان ساخت: در نشست شب گذشته نیز وضعیت اجرای این طرح‌ها بررسی شد و مجلس نیز همکاری لازم را برای اجرای این فازها خواهد داشت تا شتاب بیشتری را شاهد باشیم.

  وی تصریح کرد: به پیشنهاد کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی کارگروهی مشتکل از وزارت نفت، صندوق توسعه ملی و بانک ها به منظور اولویت دهی به توسعه میادین مشترک برگزار شده است.

  مروی با اشاره به حمایت کمیسیون انرژی از راهکارهای ارایه شده با هدف شتاب بخشی در طرح های توسعه ای پارس جنوبی افزود: پیش بینی می کنیم سال آینده شاهد اقدامات بسیار خوبی در این زمینه باشیم.

  وی به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار صنعت نفت در توسعه و پیشرفت کشور اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به کاهش قیمت نفت، مجلس شورای اسلامی نیز تلاش دارد با اتخاذ تدابیر لازم در بودجه ۹۴ اجازه ندهد نوسانات قیمت نفت در بازارهای جهانی بودجه کل کشور تحت تاثیر این موضوع قرار گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات