آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38233
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  هافینگتون پست: غرب باید برای مبارزه با شیاطین داعش به ایران، سوریه و روسیه بپیوندد

  آوای شمال/ روزنامه هافینگتون پست در گزارشی درباره حملات تروریستی پاریس نوشت که آیا ما انتظار داریم که فرانسه میتواند به تنهایی با آنچه که ۱۳ نوامبر و یک سال پیش در پاریس اتفاق افتاد مقابله کند؟ مسلما این امکانپذیر نیست. مادامیکه ما نتوانیم همه نیروها در سراسر کره زمین را برای مقابله با این […]

  آوای شمال/ روزنامه هافینگتون پست در گزارشی درباره حملات تروریستی پاریس نوشت که آیا ما انتظار داریم که فرانسه میتواند به تنهایی با آنچه که ۱۳ نوامبر و یک سال پیش در پاریس اتفاق افتاد مقابله کند؟ مسلما این امکانپذیر نیست. مادامیکه ما نتوانیم همه نیروها در سراسر کره زمین را برای مقابله با این شیاطین متحد نکنیم هرج و مرج گسترش می یابد و خشونت در خیابانها افزایش پیدا خواهد کرد. 

  این پایگاه در ادامه نوشت: دهها تعریف برای شیطان وجود دارد اما امروز شیطان تروریسم است. برای مقابله با این تروریسم ما باید همه نیروهای مخالف آن را جمع کنیم حتی اگر از بعضی از این نیروها انتقادهایی داریم. 

  اول از همه غرب باید مخالفت با روسیه، ایران و حتی سوریه را کنار بگذارد. حتی اگر رفتار آنها را نمیپذیریم به خاطر اینکه یک هدف مشترک داریم نیاز است که این کار انجام شود. سپس باید همه این نیروها را در یک چالش و کشمکش مشترک جمع کنیم. همانند آنچه که در جنگ جهانی دوم انجام شد. بدون استالین، چرچیل و روزولت هرگز قادر نبودیم علیه هیتلر پیروز شویم.

  علاوه بر آن، ناتو باید به سمت جنگ با داعش و تروریسم گرایش پیدا کند و نباید به دنبال جنگ سرد دیگری باشد. باید همه دشمنان دشمن ما برای مقابله با این تهدید جدید گرد هم جمع کند و اروپا هم باید یک ارتش قوی براساس ظرفیتش ایجاد کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات