آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38169
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  تابلوهایی سطح شهر تنها برای کسب درآمد نصب نشود

  آوای شمال/ علیرضا یونسی ظهر امروز در ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که در استانداری برگزار شد با بیان اینکه ساماندهی دفاتر بخش خصوصی زیر نظر دستگاه‌های دولتی در دستورالعمل وزارت کشور آمده است، افزود: باید در صیانت از حقوق شهروندی و افزایش رضایت‌مندی مردم به گونه‌ای عمل شود که عفاف […]

  آوای شمال/ علیرضا یونسی ظهر امروز در ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که در استانداری برگزار شد با بیان اینکه ساماندهی دفاتر بخش خصوصی زیر نظر دستگاه‌های دولتی در دستورالعمل وزارت کشور آمده است، افزود: باید در صیانت از حقوق شهروندی و افزایش رضایت‌مندی مردم به گونه‌ای عمل شود که عفاف و حجاب ترویج یابد و از عمل منافی عفت جلوگیری شود.

  وی با اشاره به اینکه ارزش انسان‌ها از معادن طلا و نقره بالاتر است، افزود: انقلاب اسلامی ایران با پیروزی به عنوان تنهاترین انقلاب فرهنگی جهان شناخته شده است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه ایران اسلامی شعارش دین و معرفت بوده که با پیروزی انقلاب اسلامی معرفت و اندیشه در ایران اسلامی گسترش یافت، اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نور فرهنگی حقیقی شیعه در ایران اسلامی تجلی یافت و معرفت‌ها به سمت فضیلت سوق یافت.

  وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال رشد و گسترش فضیلت اخلاقی بوده است، اظهار کرد: سازمان‌های دولتی که بخشی از وظایف خود را به بخش خصوصی واگذار کردند، ستاد صیانت از حقوق شهروندی را در سازمان خود تشکیل دهند.

  یونسی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ یک حوزه گسترده و عمیق است، گفت: نطفه اولیه این معرفت در خانواده، مدرسه، دانشگاه و جامعه شکل می‌گیرد که همه باید به این حوزه توجه کنیم.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با طرح این سئوال آیا تمام عفت به پوشش اسلامی است،گفت: عفت باید در چشم، اخلاق و گوش باشد و هر تهمتی را نه بپذیریم و نه قبول کنیم.

  وی اظهار کرد: تابلوهایی که در سطح شهر نصب است تنها برای کسب درآمد نباشد بلکه بخشی برای تبلیغ عفاف و حجاب اسلامی و گسترش فضیلت و اخلاق اسلامی استفاده شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات