آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 38113
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور: گشودن گره زندگی مردم خروجی اردوهای جهادی باشد

  آوای شمال/ نعمان غلامی امروز در مراسم تجلیل از اردوهای جهادی برتر مازندران در دانشگاه شمال آمل با اشاره به اینکه ایران کانون عزت و افتخار و سربلندی است و علت اینکه ایران در این موقعیت قرار دارد و همه مسلمانان و آزادگان جهان آرزویشان این است که زندگی آنان در آن باشد در جریان […]

  آوای شمال/ نعمان غلامی امروز در مراسم تجلیل از اردوهای جهادی برتر مازندران در دانشگاه شمال آمل با اشاره به اینکه ایران کانون عزت و افتخار و سربلندی است و علت اینکه ایران در این موقعیت قرار دارد و همه مسلمانان و آزادگان جهان آرزویشان این است که زندگی آنان در آن باشد در جریان بودن نگاه‌های جهادی و انقلابی و ارزشی است، تصریح کرد: گروه‌های جهادی تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های انقلابی در ایران است و این نگاه و جریان انقلاب را ایجاد کرد و از کوران حوادث آن را عبور داد.

  وی یادآور شد: وقتی جنگ به ما تحمیل شد و بخشی از شهرهای مرزی ما به تصرف درآمد حزب بعث بر دیوارهای خرمشهر نوشتند آمده‌ایم که بمانیم اما آنان الان کجا هستند؛ آنچه آنان را به عقب راند تفکر انقلابی به پاخواستن و حرکت با گام‌های بلند بود.

  این مسئول با اشاره به اینکه فکر انقلابی و خواستن در هر زمانی که انقلاب دچار مشکل شود توانست مسایل را از سر راهب ردارد، عنوان کرد: سرمایه‌های معنوی و ارزشی انقلاب که وظیفه رویکردهای انقلابی را بر عهده دارند باید بررسی کنند و ببیننند همه امکانات شرق و غرب در اختیار دشمن بود اما به جایی نرسید چون این سو امامی با نگاهی جهادی و ملتی با تبعیت کامل و ذوب در ارزش‌های ولایی قرار داشت.

  وی با اعلام اینکه در تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و جنگ فرهنگی باز تحت زعامت رهبری با همین سرمایه از سختی‌ها عبور کردیم و هرچه صحنه بر ما تنگ‌تر شده است ما توانایی و لیاقت‌ها و عظمت‌های ایرانی را بیشتر بروز دادیم، افزود: امروز وضعیت توانمندی ما که سیم خاردار به ما نمی‌فروختند به جایی رسیده که توانمندی موشکی سرفصلی از عزت و توانستن این ملت است.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه همین سانتریفیوژهایی که از توانمندی ملت ماست و دشمن را به ستوه آورده است از همان سالی است که تجهیزات اولیه را به ما نمی‌فروختند، گفت: تمام دستاوردهای ایران دستاورد انقلابی و جهادی است و در تنگناها بیشتر باید بتوانیم روی پای خود بایستیم.

  وی با اشاره به اینکه امروز جنگ اقتصادی یکی از مهمترین عرصه‌هایی است که در آن نیز می‌توانیم همه پیروزی‌های خلق شده تا کنون را به پایان برسانیم و نیز دشمن می‌تواند در این عرصه مانع تحقق اهداف ایران شود، عنوان کرد: گشودن گره‌های زندگی مردم خروجی تمام اتفافات و حرکت‌های جهادی باید قرار گیرد.

  غلامی با بیان اینکه جریان‌های جهادی با حضور در مناطق مختلف رفع مشکلات را در دستور کار قرار دهند، عنوان کرد: امروز مقالات ایرانی بسیاری از مشکلات کشورهای دنیا را رفع می‌کند؛ باید از اندیشه ایرانی برای رفع مشکلات داخل کشور استفاده کنیم.

  وی با تاکید بر اینکه جریان‌های جهادی بسیاری از ظرفیت‌های خالی و ناشناخته کشور را به جریان‌های مولد تبدیل کنند، تصریح کرد: جریان‌های جهادی نباید تنها در ساخت‌وساز و پروژه‌های عمرانی متوقف شود.

  برچسب ها :

  نظرات