آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 5 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37984
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سرلشکر صفوی مطرح کرد

  برداشت ساده‌انگارانه افراد از منویات رهبری/ برخی اظهارنظرهای اخیر شعارهای انتخاباتی زودهنگام است

  آوای شمال/ سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در بازدید میدانی از وضعیت آمادگی های دفاعی و امنیتی یگان‌های مستقر در خلیج فارس با اشاره به راهبردی بودن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، گفت: عمق دید و تفکر رهبر معظم انقلاب نگاهی آینده نگر و پیش دستانه نسبت […]

  آوای شمال/ سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در بازدید میدانی از وضعیت آمادگی های دفاعی و امنیتی یگان‌های مستقر در خلیج فارس با اشاره به راهبردی بودن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، گفت: عمق دید و تفکر رهبر معظم انقلاب نگاهی آینده نگر و پیش دستانه نسبت به تهدیدات احتمالی است.

  وی افزود: متاسفانه برداشت برخی جریانات فکری از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، برداشتی سطحی و ساده انگارانه است.

  صفوی ادامه داد: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اختیارات رهبر انقلاب و روسای هریک از قوا را مشخص کرده است و سیاستهای کلان نظام از اختیارات رهبر انقلاب اسلامی است و به نظر می رسد برخی از اظهار نظرهای اخیر شعارهای انتخاباتی زود هنگام باشد.

  صفوی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در صیانت و پاسداری از حقوق ملت ایران، گفت: رهبر معظم انقلاب سکان دار و دیده بان حقوق ملت ایران در مقابل انحرافات از اصول انقلاب اسلامی و عدالت خواهی در مقابل جریانات منحرف داخلی و خارجی هستند.

  وی با تبین نقش نیروهای مسلح در نگهبانی و دفاع از انقلاب اسلامی ایران، گفت: مهمترین وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، به ویژه سپاه، پاسداری از ارکان انقلاب اسلامی ایران است.

  دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به راهبرد جمهوری اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس گفت: توان و راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جهت همگرایی کشورهای منطقه و ایجاد امنیت پایدار در منطقه خلیج فارس، توسط کشورهای این منطقه است.

  وی افزود: حضور بیگانگان در منطقه راهبردی و حساس خلیج فارس برای فروش میلیاردها دلار سلاح وهمچنین نا امن کردن این منطقه برای پیشبرد سیاست های استکباری است.

  صفوی در پایان سخنانش تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از توان و قدرت دفاعی و بازدارندگی موثر برخوردار هستند و امنیت صدور انرژی از منطقه خلیج فارس با اقتدار ایران قابل تداوم است.

   

  برچسب ها :

  نظرات