آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۸
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان
 •   

  با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه صورت گرفت

  ‌افتتاح‌ ۴۵۳۵ پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی سپاه در سیستان و بلوچستان‌

  آوای شمال/ با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسدار‌ان صبح امروز افتتاح متمرکز یک هزار و ۲۳۵ طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در سطح سیستان و بلوچستان ‌آغاز شد. ‌‌سردار امان‌الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس سپاه در تشریح جز‌ئیات این پروژه‌ها گفت: ‌این پروژه‌ها شا‌مل یک هزار و ۲۳۵ ‌عنوان برنامه عمرانی، […]

  آوای شمال/ با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسدار‌ان صبح امروز افتتاح متمرکز یک هزار و ۲۳۵ طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در سطح سیستان و بلوچستان ‌آغاز شد.

  ‌‌سردار امان‌الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس سپاه در تشریح جز‌ئیات این پروژه‌ها گفت: ‌این پروژه‌ها شا‌مل یک هزار و ۲۳۵ ‌عنوان برنامه عمرانی، مردم‌یاری، اشتغالزایی، کشاورزی و … است که امروز در سیستان و بلوچستان ‌مورد بهره‌برداری قرار ‌گرفت.

  وی با بیان اینکه با اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه ‌زمینه اشتغال ۵ هزار و ۵۲۲ نفر به طور مستقیم فراهم شده است، افزود: امسال ۲۴ میلیارد تومان در حوزه محرومیت‌زدایی در بخش‌های مختلف در سیستان و بلوچستان هزینه شده و در نیمه دوم امسال نیز ۲۵ میلیارد تومان در زمینه‌های فوق هزینه خواهد شد.

  سردار گشتاسبی با بیان اینکه قرارگاه قدس در راستای خدمات‌رسانی ‌به مردم سیستان و بلوچستان تلاش می‌کند، تصریح کرد: ‌توجه به مشکلات مردم ‌مولفه ‌اصلی سرلوحه سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی ‌ا‌ست و ‌قرارگاه قدس از سال ۸۷ در کنار آرامش و امنیت پایدار مردم سیستان و بلوچستان، توجه به بخش محرومیت‌زدایی و معیشت مردم را در دستور کار داشته است.

  وی در ادامه به اهم اقدامات نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور پرداخت و بیان داشت:‌ امروز همایش بزرگ نمایش بخشی از اقدامات اساسی نیروی زمینی سپاه پاسداران ‌با حضور بزرگان و طوایف و جمعی از مسئولان برگزار شد.

  وی تجلیل از خانواده‌های مولد، تبدیل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به گفتمان عمومی، توسعه و ترویج فرهنگ کار و تلاش، بیان بخشی از دستاوردهای عملی شده سپاه پاسداران و تقدیر از دستگاه‌هایی که در این برنامه‌ها به مجموعه نیروی زمینی و قرارگاه قدس کمک کردند را از جمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

  سردار گشتاسبی ‌توجه ویژه توسعه کشاورزی و پرورش دام با مولفه‌ تامین‌بخشی نیازهای کشاورزی و دامی، کمک به کشت اراضی و واگذاری دام، خرید بخشی از تولیدات استان برای تنظیم بازار‌، کمک به راه‌اندازی واحدهای صنایع تبدیلی و فراوری، واگذاری اراضی مستعد به ساکنان مرزنشین و روستاییان، توسعه ویژه در بخش صنعت و معدن با به‌کارگیری ظرفیت‌های اقتصادی سپاه و انجام پروژه‌های عمرانی را تنها بخشی از اقدامات نیروی زمینی سپاه دانست.

   

  برچسب ها :

  نظرات