آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37392
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  نماینده بزرگترین فراکسیون پارلمانی عراق :

  ائتلاف ملی عراق خواستار حمایت مالی دولت از نیروهای بسیج مردمی است

  آوای شمال/ «رزاق الحیدری» نماینده ائتلاف ملی پارلمان عراق در بغداد در خصوص تصمیم گروه‌های بسیج مردمی کشورش برای برپایی تظاهرات اعتراضی اظهار داشت: ائتلاف ملی عراق کاملا با این اقدام بسیج مردمی برای درخواست افزایش کمک‌های مالی دولت بغداد به بسیج مردمی موافق است. وی تظاهرات را حق قانونی عراقی‌ها خواند و افزود: تظاهرات‌ها […]

  آوای شمال/ «رزاق الحیدری» نماینده ائتلاف ملی پارلمان عراق در بغداد در خصوص تصمیم گروه‌های بسیج مردمی کشورش برای برپایی تظاهرات اعتراضی اظهار داشت: ائتلاف ملی عراق کاملا با این اقدام بسیج مردمی برای درخواست افزایش کمک‌های مالی دولت بغداد به بسیج مردمی موافق است.

  وی تظاهرات را حق قانونی عراقی‌ها خواند و افزود: تظاهرات‌ها در استان‌های مختلف عراق همواره نتیجه‌بخش بوده و موجب تصحیح روند بسیاری از مسائلی شده که به اصلاح نیاز داشته است، بنابراین هیچ طرف یا مقامی اجازه مخالفت با آن را ندارد.

  نماینده پارلمان عراق درباره جایگاه و ارتش نیروهای بسیج مردمی نزد جامعه عراقی گفت: گروه‌های بسیج مردمی تاثیر گسترده و فعالی بر جامعه عراقی داشته‌اند.

  وی تاکید کرد: هر گونه عکس العمل گروه‌های بسیج مردمی با عکس العمل مشابه اقشار مختلف جامعه عراقی در حمایت از بسیج مردمی همراه خواهد بود.

  الحیدری گفت: عراق امنیت نسبی در بسیاری از مناطق خود را مدیون جانفشانی نیروهای بسیج مردمی است که در خط مقدم نبرد با داعش به کمک ارتش این کشور آمدند.

  نماینده پارلمان عراق گفت: باید بخشی از بودجه اختصاصی به وزارتخانه‌های دفاع و کشور عراق به نیروهای بسیج مردمی اعطا شود تا در ادامه پیروزی‌های ارزشمند علیه داعش شریک باشند.

  «احمد الاسدی» سخنگوی بسیج مردمی عراق پیش‌تر با انتقاد از بودجه اختصاص یافته به نیروهای بسیج مردمی از احتمال برپایی تظاهرات اعتراضی گروه‌های بسیج مردمی در صورت عدم ارائه کمک‌های لازم به این نیروها خبر داده بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات