آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 22 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37358
 • تعداد نظرات : ۴ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  همزمان با روز مازندران؛

  نمایشگاه آثار نقاشی کودکان در محمودآباد برپا شد

  آوای شمال/ همزمان با روز مازندران نمایشگاه آثار نقاشی کودکان در محل گالری غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد. در این نمایشگاه، ۴۶ اثر از ١٢ کودک محمودآبادی به نام‌های محمد علیزاده، نازنین‌فاطمه نیک‌پور، زهرا خوشخو، سجاد ابراهیم‌پور، امیرمحمد حسین‌پور، حسین توکلی‌، شکوفه خسروی‌پور، همتا شعبانی‌، ابوالفضل عبدی، […]

  آوای شمال/ همزمان با روز مازندران نمایشگاه آثار نقاشی کودکان در محل گالری غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد.

  در این نمایشگاه، ۴۶ اثر از ١٢ کودک محمودآبادی به نام‌های محمد علیزاده، نازنین‌فاطمه نیک‌پور، زهرا خوشخو، سجاد ابراهیم‌پور، امیرمحمد حسین‌پور، حسین توکلی‌، شکوفه خسروی‌پور، همتا شعبانی‌، ابوالفضل عبدی، ابوالفضل حسینی، سلاله کلوانی و آفاق اصغرپور در سبک‌های آبرنگ، پاستیل، مدادرنگی به نمایش درآمد.

  همچنین هنرمندان و مسئولان انجمن‌ها در دیداری صمیمی با فرماندار، مشکلات خود از جمله احداث نگارخانه را با وی در میان گذاشتند.

  به گفته امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد، این نمایشگاه تا ۱۶ آبان برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۴
  1. با سلام وخسته نباشید.جنا ب یوسفی اسم زهرا خوشخو یکی از هنرمند کوچولو های این نمایشگاه جا مونده ممنون می شوم خبر تون تصحیح کنید.واسمش رو اضافه کنید.سپاسگزارم هدایتی مدیر کرانه های اسمان

  2. به نام خدا
   خبر داغ ………خبر داغ
   چرا جناب حاج عبدالله باخدا مالک بازار ولیعصر از انتخاب مجدد شهردار اسبق به شدت حمایت می کند به پاسخ زیر توجه فرمایید!!!
   ۱-در ساخت بازار بیش از ۱۴۰ دهنه فقط معادل بهای چهار دهنه مغازه به شهرداری عوارض پرداخت نمود به لطف مساعدت شهردار وقت,در حالیکه آقای بهرویان جهت احداث بازار الغدیر ضمن پرداخت کلیه عوارض قانونی معادل یک سوم مغازه ها به شهرداری واگذار نمود.
   ۲-آقای باخدا بدرستی شما و پرسنل محترم شهرداری میدانید که عرصه بازار به مساحت حدود سیزده هزار متر مربع توسط شهرداری مخلوط ریزی و تسطیح گردید به ارتفاع حدود ۶۰ سانتی متر که با حساب سرانگشتی بهای آن به نرخ امروز بیش از دویست میلیون تومان میشودکه برابر اظهارات مسئولین شهرداری متعهد بودید پس از انقضای قرارداد دستفروشان و قبل از احداث تجاری بهای آن را به شهرداری بپردازید که تاکنون نپرداختید معنای آن این است که اخذ پروانه ساختمان بازار برای شما در شهرداری رایگان تمام شده است.
   مقایسه بین بازار الغدیر و بازار ولیعصر خیلی ساده است.
   منتظر بیان واقعیات دیگر در آینده نزدیک باشید…
   (از طرف شهروند)


  نظرات