آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  کاربران ویندوز 10؛

  بدون هیچ کد نویسی نرم افزار بسازید + آموزش

  آوای شمال/ Windows Store یا همان بازارچه اپلیکیشن های ویندوز، تاکنون چنان قوی ظاهر نشده و در میان بقیه رقبا حرف زیادی برای گفتن ندارد و مایکروسافت خود نیز از مسئله بخوبی آگاه هست. این کمپانی همیشه در پی راه حل هایی در خصوص جذب توسعه دهندگان به این پلتفرم بوده است. در گذشته مایکروسافت تلاش […]

  آوای شمال/ Windows Store یا همان بازارچه اپلیکیشن های ویندوز، تاکنون چنان قوی ظاهر نشده و در میان بقیه رقبا حرف زیادی برای گفتن ندارد و مایکروسافت خود نیز از مسئله بخوبی آگاه هست. این کمپانی همیشه در پی راه حل هایی در خصوص جذب توسعه دهندگان به این پلتفرم بوده است.
  بدون هیچ کد نویسی نرم افزار بسازید + آموزش
  در گذشته مایکروسافت تلاش زیادی مبنی بر این امر انجام داده است برای مثال ایجاد ابزاری توسط مایکروسافت که از طریق آن شما می توانید برنامه های iOS و اندروید را برای ویندوز پورت کنید. هم اکنون مایکروسافت App Studio خود را آپدیت کرده است و به کاربران اجازه ساخت، تست و ارسال اپلیکیشن برای عرضه توسط مرورگرهای وب را داده است که کار را بسیار ساده کرده است، بدین صورت که شما دیگر احتیاجی به نصب Visual Studio یا حتی یک خط کد نویسی نخواهید داشت. بدین صورت شما می توانید برنامه های زیادی را با سلیقه شخصی و با توجه به نیاز های شخصی خود یا دیگر کاربران، تهیه و انتشار دهید.
  بدون هیچ کد نویسی نرم افزار بسازید + آموزش
  شاید بسیاری در گذشته حتی فکر درست کردن یک اپلیکیشن توسط خود را نمی کردند و اینطور فکر می کردند که از پس آن بر نخواهند آمد اما هم اکنون App Studio جدید مایکروسافت شما را در ساخت اپلیکیشن قدم به قدم راهنمایی خواهد کرد و به طرز جالبی می توان با آن اپلیکیشن درست کرد.

  هر چند نبایستی در حال حاضر از آن توقع ساخت یک گیم یا نرم افزار حرفه ای تجاری را داشت ولی قطعا از طریق آن قادر خواهید بود که نرم افزارهای بسیار خوبی بسازید که در سایت ها، شرکت ها و یا به جهت استفاده های شخصی، می تواند بسیار سودمند و کاربردی باشد.

  برچسب ها :

  نظرات