آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 37300
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ایران و جهان
 •   

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس تاکید کرد

  ضرورت ایجاد اشتغال برای تضمین استقلال کشور

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی شامگاه چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از پروژه بزرگ تولید مرغ بدون آنتی‌بیوتیک و دارو در مجموعه تولید گوشت سفید زربال، اظهار کرد: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ۱۳ آبان یادآور رشادت‌های جوانان این کشور در راه مبارزه با شیطان بزرگ، روباه پیر و ایادی کفر است. وی افزود: بنا […]

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی شامگاه چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از پروژه بزرگ تولید مرغ بدون آنتی‌بیوتیک و دارو در مجموعه تولید گوشت سفید زربال، اظهار کرد: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ۱۳ آبان یادآور رشادت‌های جوانان این کشور در راه مبارزه با شیطان بزرگ، روباه پیر و ایادی کفر است.

  وی افزود: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب راه اصلی مبارزه با آمریکا و استکبار کار است و باید همه مسئولان توجه به کار و ایجاد اشتغال را سرلوحه کار خود قرار دهند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کار ترجمه شفاف و صادقانه شعار مرگ بر آمریکا است، تصریح کرد: باید برای تضمین استقلال کشور همه در راه ایجاد اشتغال تلاش کنیم و در این راه با توجه به اینکه شعار مرگ بر آمریکا پرچم است ولی در بستر آن تولید، نوآوری و شکوفایی جای دارد.

  این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تولید مرغ سبز بدون استفاده از آنتی‌بیوتیک در مجموعه تولید گوشت مرغ زربال می‌تواند گام بزرگی در جهت اقتصاد مقاومتی باشد.

  فیاضی با اشاره به اینکه تولید مرغ سبز می‌تواند در توسعه، سلامت و تامین امنیت غذایی نقش گسترده‌ای داشته باشد، بیان کرد: پروژه تولید مرغ سبز بدون استفاده از آنتی‌بیوتیک کار بزرگی است که توسط مجموعه زربال روی داد و حرکتی موثر جهت توسعه و سلامت کشور است.

  وی با اعلام اینکه این مجموعه تولید گوشت سفید مرغ دارای کارنامه افتخارآمیزی است که پیشرفت چشمگیری به خود می‌بیند، بیان کرد: مسئولان باید در راستای ایجاد کار و تلاش کارآفرینان حمایت داشته باشند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه همکاری و کار سرمایه‌گذاران در منطقه فراهم شود تا دیگر شاهد رشد افزایشی بیکاری نباشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات