آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3729
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  زورگیری مسلحانه در تاریکی شب/ طراحی نقشه سرقت‌های سریالی در زندان

  آوای شمال/ چندی پیش زن جوان با مراجعه به پلیس اهواز در شکایتی به ماموران گفت: دیشب از محل کارم به خانه ام می رفتم که ناگهان در خیابان خلوت دو مرد موتور سوار به سمت من آمدند. آنها اسلحه را به طرفم گرفتند و هرچه پول و طلا و مدارک داشتم با خودشان بردند. […]

  آوای شمال/ چندی پیش زن جوان با مراجعه به پلیس اهواز در شکایتی به ماموران گفت: دیشب از محل کارم به خانه ام می رفتم که ناگهان در خیابان خلوت دو مرد موتور سوار به سمت من آمدند. آنها اسلحه را به طرفم گرفتند و هرچه پول و طلا و مدارک داشتم با خودشان بردند.

  با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در این خصوص آغاز شد. در حالیکه تجسس ها در این خصوص ادامه داشت چند مرد و زن و دیگر نیز به پلیس مراجعه کرده و شکایت های مشابهی را مطرح کردند. با شکایت مالباختگان ماموران پلیس متوجه سریالی بودند زورگیری های دو مرد موتور سوار آن هم با اسلحه شدند.

  تحقیقات نشان داد، تبهکاران به صورت سریالی در تاریکی شب نقشه زورگیری های خود را اجرا می کنند. بنابراین با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان تحقیقات گسترده تری را آغاز کردند و در نهایت با توجه به سابقه دار بودن متهمان موفق به دستگیری آنها شدند.

  همچنین در مخفیگاه متهمان ‌مدارک مالباخته ها ، کلت کمری و موتورسیکلت مسروقه کشف شد. متهمان در بازجویی ها به زورگیری های مسلحانه در حاشیه شهر اهواز اعتراف کردند و به ماموران گفتند: ما در زندان با هم آشنا شدیم و در همانجا نیز نقشه این سرقت ها را کشیدیم. برای همین وقتی آزاد شدیم اسلحه ای تهیه کرده و دست به زورگیری زدیم. ما برای راحتی کارمان یک موتورسیکلت هم دزدیدیم و وقتی هوا تاریک می شد به خیابان ها می رفتیم و با شناسایی طعمه های مان دست به زورگیری مسلحانه می زدیم.

  سرهنگ خواجوی رییس پلیس آگاهی استان خوزستان در این خصوص گفت: با اعتراف متهمان هردوی آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات از متهمان ادامه دارد. 

  برچسب ها :

  نظرات