آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3726
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  همسرم دائم به پدر و مادرم بی‌احترامی می‌کند

  آوای شمال/ چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. وی به قاضی پرونده گفت: ۵ سال پیش به پیشنهاد پدرم به خواستگاری دختر یکی از بستگان دورمان رفتیم و چون خانواده ها راضی به این وصلت بودند من و بهاره با هم نامزد شدیم. مرد جوان ادامه داد: چند ماهی […]

  آوای شمال/ چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. وی به قاضی پرونده گفت: ۵ سال پیش به پیشنهاد پدرم به خواستگاری دختر یکی از بستگان دورمان رفتیم و چون خانواده ها راضی به این وصلت بودند من و بهاره با هم نامزد شدیم.

  مرد جوان ادامه داد: چند ماهی نامزد بودیم و در این مدت من واقعا فکر می کردم که در کنار این زن خوشبخت زندگی خواهم کرد اما اشتباه تصور می کردم. من و بهاره مدتی بعد به عقد یکدیگر درآمدیم و راهی زندگی مشترک شدیم اما وقتی زیر یک سقف رفتیم یک دفعه اخلاق و رفتار بهاره تغییر کرد و اولین دعوایمان چند روز بعد از زندگی زمان اتفاق افتاد که مادرم ما را برای شام به خانه اش دعوت کرد آن شب مادرم در مورد مراسم عروسی حرفی زد که خیلی به بهاره برخورد و از آن شب به بعد بهانه گیری هایش شروع شد.

  وی افزود: مرتب به پدرومادرم بی احترامی می کرد تا جاییکه دیگر او را به خانه آنها نمی بردم و اگر می خواستم پدرومادرم را ببینم خودم به تنهایی به آن سری می زدم و اگر سراغ بهاره را می گرفتند به دروغ می گفتم برایش کاری پیش آمده و یا مریض است .

  این مرد بیان داشت: اما کم کم خانواده ام متوجه شدند و با بهاره تماس گرفتند اما همسرم با لحن تندی با آنها صحبت کرده بود. من هم عصبانی شدم و از بهاره خواستم که به این وضعیت پایان دهد اما او حاضر نبود دست از لجبازی هایش بردارد. حالا ۵ سال از زندگی ما می گذرد در این مدت خیلی عذاب کشیدم هرچه تلاش می کنم تا رابطه بهاره با خانواده ام خوب شود بی فایده است و اختلاف آنها روز به روز بیشتر می شود. برای همین درخواست جدایی دارم. دلم می خواهد زودتر از این زندگی خلاص شودم و جایی بروم که حتی خانواده ام هم خبری از من نداشته باشند.

  بعد از اظهارات این مرد، قاضی دستور احضار همسر وی را به دادگاه صادر کرد تا بعد از شنیدن گفته های زن جوان درخصوص این پرونده تصمیم بگیرد. 

  برچسب ها :

  نظرات