آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 36988
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد

  تردد با زنجیر چرخ در محورهای زنجان، قزوین و گیلان/ بارش برف و باران در نیمه غربی کشور

  آوای شمال/ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، البرز، مرکزی، گیلان و تهران بارش باران جریان دارد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در محور […]

  آوای شمال/ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، البرز، مرکزی، گیلان و تهران بارش باران جریان دارد.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در محور ماکو در استان آذربایجان غربی و محور قروه به همدان در استان کردستان اشاره و بیان داشت:‌ در محورهای زابل – نهبندان و زابل – زاهدان در استان سیستان و بلوچستان و زنجان – قزوین در استان زنجان بارش باران گزارش شده است.

  این مقام ارشد راهور ناجا به بارش برف در اکثر محورهای استان قزوین پرداخت و گفت: در محورهای زنجان – میانه، زنجان – تبریز و زنجان – دندی در استان زنجان، گردنه حیران در استان گیلان و ارتفاعات هراز، سوادکوه و چالوس در استان مازندران نیز بارش برف اعلام شده است.

  وی ادامه داد: در شرق استان تهران در محدوده فیروزکوه و شریف‌آباد؛ همچنین در محورهای بیجار- دیوان‌دره و بیجار – سقز در استان کردستان نیز برف می‌بارد.

  سرهنگ رحمانی به تردد در محورهای برف‌گیر و یخ‌زده اشاره و تصریح کرد: تردد در محورهای زنجان – میانه در استان زنجان، طالقان در استان قزوین و همچنین محورهای طالش، اسالم، خلخال، ماسوله و دیلمان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به شهروندان توصیه کرد: برای تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر با توجه به برودت هوا و احتمال یخ‌زدگی خط معابر، حتماً تجهیزات ایمنی را همراه داشته و برای تردد از زنجیر چرخ استفاده کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات