آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3688
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حمله تند کریمی به صدا وسیما

  آوای شمال/ علی کریمی که امروز راهی باشگاه پرسپولیس شده بود پس از خروج از ساختمان این باشگاه در مواجه با خبرنگاران ابتدا اعلام کرد که مصاحبه نخواهد کرد اما وقتی خبرنگاران از او خواستند که صحبت کند کریمی گفت که با صدا و سیما حرف نمی‌زند و مطبوعات هم فرقی برای او ندارد. وی […]

  آوای شمال/ علی کریمی که امروز راهی باشگاه پرسپولیس شده بود پس از خروج از ساختمان این باشگاه در مواجه با خبرنگاران ابتدا اعلام کرد که مصاحبه نخواهد کرد اما وقتی خبرنگاران از او خواستند که صحبت کند کریمی گفت که با صدا و سیما حرف نمی‌زند و مطبوعات هم فرقی برای او ندارد.

  وی در مورد اینکه با خبرگزاری‌ها صحبت کند گفت: اگر قرار باشد مصاحبه کنم با همه حرف می‌زنم.

  کریمی درباره اینکه دلیلش از حضور در باشگاه پرسپولیس چیست افزود: دیدار دوستانه‌ای انجام دادم و موضوع خاصی نبود همانطور که روز گذشته سر تمرین رفتم و مسئله خاصی نبود اما هر کاری که از دستم بربیاید برای پرسپولیس انجام می‌دهم.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان بازیکن قصد بازگشت به فوتبال را دارد افزود: نه چنین قصدی ندارم.

  کریمی ادامه داد: البته به تمرین پرسپولیس می‌روم و با تیم تمرین می‌کنم همچنین از درخشان ممنون هستم که این اجازه را داده که به تمرین بروم و من هم بدون هیچ پست و مقام و حکمی هر کاری که بتوانم برای پرسپولیس انجام می‌دهم. البته هر روز به تمرین نمی‌روم و هر زمان که فرصت کنم با دوستانم به تمرین خواهم پرداخت.

  وی درباره اینکه چرا قصد مصاحبه با صدا و سیما را ندارد تصریح کرد: در رسانه ملی هر کاری که بخواهند می‌کنند و با مسائل شخصی برخورد می‌کنند آن هم در حالی که کسی نمی‌داند چه شده و همینطور درباره‌اش صحبت می‌کنند. خداروشکر هر شبکه هم یک مدیر دارد! البته دیگر قصد ندارم درباره تیم ملی هم حرف بزنم.

  کریمی در پایان گفت: احتمال دارد امروز و فردا هم به تمرینات پرسپولیس بروم.

  برچسب ها :

  نظرات