آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3659
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حبیبی:از تنها فرصت‌مان قبل از مسابقات جهانی نهایت استفاده را می‌بریم

  آوای شمال/ علیرضا حبیبی تیم ملی هندبال کشورمان گفت: بازی در مقابل تیم ملی ایتالیا اولین دیدار تدارکاتی ما بود. ترکیب تیم ملی بعد از رقابت‌های آسیایی اینچئون تغییر زیادی داشته است. اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیاز تیم ملی بازیهای تدارکاتی می‌باشد. باید از تنها فرصت پیش آمده قبل از جام جهانی نهایت استفاده را ببریم. […]

  آوای شمال/ علیرضا حبیبی تیم ملی هندبال کشورمان گفت: بازی در مقابل تیم ملی ایتالیا اولین دیدار تدارکاتی ما بود. ترکیب تیم ملی بعد از رقابت‌های آسیایی اینچئون تغییر زیادی داشته است. اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیاز تیم ملی بازیهای تدارکاتی می‌باشد. باید از تنها فرصت پیش آمده قبل از جام جهانی نهایت استفاده را ببریم. تیم ایتالیا حد متوسط اروپایی است البته در رنکینگ جهانی جایگاه ایتالیا ۳۵ و ایران ۵۱ می‌باشد. چند بازیکن تیم ایتالیا درکشور فرانسه و رومانی بازی می‌کنند. سرمربی این کشور نیز اسلوونیای است.

  وی در ادامه افزود: در دیدار مقابل ایتالیا بازی را خیلی خوب آغاز کردیم. تقریبا از وجود همه‌ی بازیکنان در داخل زمین استفاده کردیم.
  در تمام دقایق بازی ما از ایتالیا پیش بودیم. نیمه‌ی اول بازی را با نتیجه ۲۳ بر ۱۴ به نفع خود به پایان رساندیم. در نیمه‌ی دوم نیز اختلاف خود را به خوبی حفظ کردیم و توانستیم در این دیدار با نتیجه ۴۰ بر ۳۰ به برتری دست یابیم. به همه‌ی بازیکنان این فرصت داده شد تا تواناییهای خودشان را به نمایش بگذارند و در کنار یکدیگر به هماهنگی و انسجام تیمی بهتری دست پیدا کنند. بعد از انجام چند بازی تدارکاتی دیگری که داریم ارزیابی صحیح و دقیق انجام خواهد شد تا لیست نهایی برای جام جهانی قطر بسته شود.
  در حال حاضر ۲۲ بازیکن در اردو حضور داند که ۴ نفر از بازیکنان از لیست خط می‌خورند و ۱۸ نفر نهایی عازم کشور قطر خواهند شد.

  حبیبی در ادامه در رابطه با دیدار تدارکاتی دو هندبالیست‌های کشورمان در مقابل ایتالیا اذعان کرد: فکر می‌کنم بازی امشب ما به مراتب سختتر از بازی اول باشد. چون هر دو تیم شناخت خوبی نسبت به هم پیدا کرده‌اند و قطعاً مربیان هر دو تیم نسبت به نقاط قوت و ضعف خود برنامه ریزی خواهند کرد. ما هم برنامه‌هایی را برای این بازی داریم. نتیجه این دیدار برای ما مهم نیست. هدف ما در این دیدار‌های تدارکاتی بیشتر پیدا کردن انسجام تیمی و رسیدن به هماهنگی لازم است. محک زدن بازیکنان در این دیدار‌های تدارکاتی برای ما حائز اهمیت است.

  مربی تیم ملی هندبال در پایان گفت: سه بازی تدارکاتی دیگر پیش رو داریم. دو بازی در برابر تیم ملی ایتالیا و یک دیدار با تیم باشگاهی فاسانو خواهیم داشت. نهایت سعی خود را به کار می‌بریم که نقاط ضعف خود را مرتفع کنیم. تا شروع مسابقات جهانی ۸ روز دیگر باقی مانده است. امیدوارم بازیکنان در این دیدارها نهایت استفاده را ببرند و تجربه لازم را کسب کنند. 

  برچسب ها :

  نظرات