آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3632
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان محمودآباد در هفته آتی

  آوای شمال/ محمد محتاطی از برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان این شهرستان در روز شنبه ۲۰ دی ماه خبر داد و گفت: این جلسه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور عبدالوحید فیاضی نماینده مردم شهرستان های محمودآباد و نور در مجلس، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و جوانان شاغل در ادارات […]

  آوای شمال/ محمد محتاطی از برگزاری دومین جلسه شورای اداری جوانان این شهرستان در روز شنبه ۲۰ دی ماه خبر داد و گفت: این جلسه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور عبدالوحید فیاضی نماینده مردم شهرستان های محمودآباد و نور در مجلس، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و جوانان شاغل در ادارات شهرستان، ساعت ۱۰ صبح در ساختمان شماره ۲ فرمانداری برگزار می شود.

  وی برگزاری جلسات شورای اداری جوانان را فرصت مغتنمی برای تربیت نسل آینده مدیران شهرستان عنوان کرد و افزود: جلسات برگزار شده در طول چهارسال گذشته به همت جوانان شهرستان تشکیل و قالب جلسات نیز با الگوبرداری از شورای اداری مدیران تشکیل شد.
  رئیس گروه مشاوران جوان فرمانداری محمودآباد تصریح کرد : توسعه اجتماعی هر جامعه ای نیازمند همراهی و مشارکت اعضای جامعه می باشد و جوانان به عنوان جمعیت پویا و اثر گذار جامعه باید همواره کانون توجهات مدیران و مسئولان قرار گیرند.
  وی خاطرنشان کرد: در جلسات شورای اداری جوانان شهرستان بررسی موضوعات حوزه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مرتبط با حوزه جوانان صورت می گیرد.
  محتاطی اذعان داشت: همواره در دیدارهای مردمی شهروندان با فرماندار، بخش اعظمی از درخواست های ارائه شده از سوی جوانان، موضوع اشتغال، اخذ تسهیلات بانکی جهت راه اندازی کسب و کار، ازدواج و تهیه مسکن می باشد که با پیگیرهای فرماندار اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته است.
  وی افزود: باور و اعتماد مدیران به نسل جوان جامعه در واگذاری مسئولیتهای اجتماعی و مدیریتی مهمترین هدیه به جوانان بوده و در بطن این مسئولیتهاست که شخصیت جوان شکل گرفته و جوان هم برای اثبات توانمندی های خود تلاش می کند.

  برچسب ها :

  نظرات