آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34451
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مهر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  مایکروسافت حرفه ای ترمی شود

  آوای شمال/ هنگامی که شما در زمان واقعی در حال ویرایش متن هستید، تغییرات و ویرایش محتوا توسط شخص دیگری امکان پذیر نیست. برای مثال اگر شما در حال ویرایش بر روی یک پاراگراف هستید این اجازه به شما داده نمی شود که متن توسط شخص دیگری ویرایش شود. گرین کارت هوشمند یکی دیگر از […]

  آوای شمال/ هنگامی که شما در زمان واقعی در حال ویرایش متن هستید، تغییرات و ویرایش محتوا توسط شخص دیگری امکان پذیر نیست. برای مثال اگر شما در حال ویرایش بر روی یک پاراگراف هستید این اجازه به شما داده نمی شود که متن توسط شخص دیگری ویرایش شود.
  گرین کارت هوشمند
  یکی دیگر از ویژگی های موجود در برنامه های آفیس ۲۰۱۶ گرین کارت آمریکا هوشمند است. این ویژگی شبیه به یک لبه در مایکروسافت می باشد این مراجعه هوشمند به شما اجازه می دهد تا کاربران را به تحقیق محتوای خاص با استفاده از اطلاعات وب از طریق قابلیت های بینش شناسایی کند.
  اگر شما نیاز به دانستن تعریف یک کلمه یا نیاز به تحقیق یک مکان و شخص داشته باشید به سادگی می توانید به جای استفاده از مرورگر وب و خروج از سند و راست کلیک، متن و گرین کارت هوشمند را انتخاب کنید.
  منو”به من بگو”
  برنامه ها و ویژگی های بسیاری در مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶، به این نرم افزار اضافه می شود به عنوان مثال، نوسان و برنامه ریز وجود ندارد. بنابراین امروز برای پیگیری، در آن یک دکمه تعبیه شده که” این زمانی است که به من بگویید بسیار مفید است.” به من بگو در منوی زبانه ها از هر آفیس ۲۰۱۶ تعریف شده است.
  وارد کردن داده وب به اکسل
  در نسخه های قبلی اکسل زمانی که شما نیاز به وارد کردن داده از وب داشتید باید به صورت دستی توسط کپی کردن و چسباندن تمام داده ها را وارد می کردید. در اکسل ۲۰۱۶، مایکروسافت در حال اضافه کردن یک راه ساده تر و سریع تر است.

  برچسب ها :

  نظرات