آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34389
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مهر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان
 •   

  آیین تجلیل از آتش‌نشانان محمودآباد و سرخ‌ رود برگزار می‌شود

  آوای شمال/ محمد محتاطی از برگزاری آیین تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری محمودآباد و سرخ‌ رود خبر داد. وی افزود: این برنامه به‌مناسبت روز ملی آتش‌نشانی‌ و ایمنی و برای سومین سال به همت روابط‌ عمومی فرمانداری محمودآباد و با همکاری شهرداری سرخ‌ رود و شهرداری محمودآباد با هدف نکوداشت زحمات و خدمات آتش‌نشانان شهرستان برگزار […]

  آوای شمال/ محمد محتاطی از برگزاری آیین تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری محمودآباد و سرخ‌ رود خبر داد.

  وی افزود: این برنامه به‌مناسبت روز ملی آتش‌نشانی‌ و ایمنی و برای سومین سال به همت روابط‌ عمومی فرمانداری محمودآباد و با همکاری شهرداری سرخ‌ رود و شهرداری محمودآباد با هدف نکوداشت زحمات و خدمات آتش‌نشانان شهرستان برگزار می‌شود.

  مسئول روابط‌ عمومی فرمانداری محمودآباد با اشاره به نقش و جایگاه آتش‌نشانان در جامعه اظهار کرد: روز آتش‌نشان روز تجلیل از ایثارگری انسان‌های پاک سرشتی است که امنیت و رفاه مردم  را بر سلامت و آسایش خویش مقدم می‌داند و همواره همچون فرشتگان نجات به یاری حادثه‌دیدگان می‌شتابند.

  محتاطی تصریح کرد: این مراسم در روز چهارشنبه ۸ مهرماه در محل مرکز آموزش تخصص‌های دریایی شرکت ملی نفتکش برگزار می‌شود.

  وی اضافه کرد: ۳۰ نفراز آتش‌نشانان شهرداری محمودآباد و شهرداری سرخ‌ رود در این آیین تجلیل به عمل می‌آید.

  مسئول روابط عمومی فرمانداری محمودآباد نصب سردوشی و درجه آتش‌نشانان جدید، قدردانی از زحمات آتش‌نشانان پیشکسوت و همچنین تجلیل از آتش‌نشانان افتخاری شهرداری محمودآباد را از جمله برنامه‌های این آیین عنوان کرد و گفت: بهره‌مندی از صحبت‌های اساتید دانشگاهی در حوزه ایمنی و برگزاری مانور امداد‌و‌نجات از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

  برچسب ها :

  نظرات