آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  نیروهای بسیج مردمی انتقام خون شهدای شرق «الرمادی» را گرفتند

  آوای شمال/ پس از اذان صبح امروز گروهی از نیروهای ویژه بسیج مردمی بنام «حرکه الابدال» عملیاتی را با عنوان انتقام خون شهدای «حصیبه» آغاز کردند. منطقه «حصیبه» در شرق شهر فلوجه در استان الانبار واقع شده و نیروهای بسیج مردمی در روزهای گذشته با عملیاتهای دقیق شناسایی، تحرکات تروریستها را در این منطقه رصد […]

  آوای شمال/ پس از اذان صبح امروز گروهی از نیروهای ویژه بسیج مردمی بنام «حرکه الابدال» عملیاتی را با عنوان انتقام خون شهدای «حصیبه» آغاز کردند.

  منطقه «حصیبه» در شرق شهر فلوجه در استان الانبار واقع شده و نیروهای بسیج مردمی در روزهای گذشته با عملیاتهای دقیق شناسایی، تحرکات تروریستها را در این منطقه رصد کردند.

  نیروهای ویژه بسیج مردمی قبل از طلوع آفتاب امروز بدون این که عناصر تروریستی داعش متوجه حضور آنها شوند به شرق منطقه «حصیبه» نفوذ کردند و با استفاده از تفنگ‌های صدا خفه‌کن به پناهگاه‌های نیروهای ویژه داعش که شامل فرماندهان میدانی، تروریستهای خطرناک و زبده تک‌تیرانداز بودند حمله کردند و آنها را کشتند.

  براساس این گزارش، کشته شدن نیروهای ویژه داعش پایان این عملیات موفقیت آمیز نبود و نیروهای گروه الابدال در ادامه تعدادی زیادی از خودروهای مجهز به دوشکا تروریست‌ها را بمب‌گذاری کردند و پس از دور شدن از منطقه، تمامی خودروها را با کنترل از راه دور منفجر کردند.

  به گزارش فارس، در روزهای گذشته تعدادی از نیروهای بسیج مردمی در شرق منطقه «حصیبه» در نتیجه حملات عناصر تروریستی داعش به شهادت رسیدند.

  نیروهای بسیج مردمی در دو ماه گذشته موفق شده‌اند مناطق راهبردی را بین دو شهر فلوجه و الرمادی باز پس بگیرند و ارتباط این دو شهر که تحت کنترل تروریستها هستند را قطع کنند.

  با پاکسازی مناطق اطراف شهرهای فلوجه و الرمادی، این دو شهر در محاصره نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق قرار دارند.

   

  برچسب ها :

  نظرات