آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , Friday 7 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34287
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  آفیس و قابلیت های جدیدش

  آوای شمال/ شرکت مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ را می‌توان جدیدترین قدم مایکروسافت در تغییر مجموعه آفیس از یک برنامه انفرادی به سوی یک سرویس اشتراکی مبتنی بر پردازش ابری و کار به صورت گروهی قلمداد کرد. در ۲۲ سپتامبر نسخه ی جدید مایکروسافت آفیس به بازار عرضه می شود این نسخه که پیش بینی می شود […]

  آوای شمال/ شرکت مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ را می‌توان جدیدترین قدم مایکروسافت در تغییر مجموعه آفیس از یک برنامه انفرادی به سوی یک سرویس اشتراکی مبتنی بر پردازش ابری و کار به صورت گروهی قلمداد کرد.

  در ۲۲ سپتامبر نسخه ی جدید مایکروسافت آفیس به بازار عرضه می شود این نسخه که پیش بینی می شود یکی از محبوب ترین برنامه ها برای دفتر محل کار، خانه و دانشگاه است.
  با این حال، پس از نصب ورد، اکسل، پاورپوینت، OneNote، چشم انداز، و بخش برنامه های دیگر از مجموعه سال ۲۰۱۶، متوجه خواهید شد که برنامه ها به نسخه آفیس ۲۰۱۳ با این تفاوت که آنها در حال حاضر از ویژگی های یک تم رنگارنگ جدید است.
  ۱٫ چگونه به اشتراک گذاشتن یک فایل در آفیس ۲۰۱۶
  شما می توانید با استفاده از OneDrive در زمان واقعی با افراد دیگر فایل ها و سند های خود را به اشتراک بگذارید.
  برای انجام مراحل زیر را دنبال کنید:
  ۱-برای ویرایش یک سند در ورد و اکسل و یا در برنامه های دیگر در گوشه بالا سمت راست با کلیک بر روی دکمه اشتراک جدید حساب مایکروسافت خود را ببینید.
  ۲- در گوشه بالا سمت راست از برنامه، کلیک کنید و محل ذخیره شدن فایل ها را انتخاب کنید. 
  ۳- در پنجره اشتراک، شما می توانید با تایپ آدرس ایمیل خود به سادگی دسترسی به لیست تماس داشته باشید و می توانید اشتراک مجوز را ویرایش یا تغییر دهید.
  ۴- سپس یک پیام توصیف سند برای برقراری ارتباط با کسانی که می توانند به فایل دسترسی داشته باشند را مشاهده می کنید که با اضافه کردن و به اشتراک گذاری فایل ها از ان استفاده می کنید.
  این عمل برای انجام تماس با شناور و انتخاب شما به IM و چت تصویری و ایمیل صورت می گیرد.
  ۲٫ چگونگی همکاری در زمان واقعی
  اگر شما یک سند ایجاد کرده اید از شما اجازه می گیرد که اشتراک به طور خودکار صورت گیرد یا خیر. هنگامی که شما سند را به اشتراک گذاشته اید، مردم با اجازه ویرایش به سادگی فایل را با نسخه دسکتاپ آفیس ۲۰۱۶ یا آفیس آنلاین شروع به همکاری می کند.
  شما می توانید در زمان واقعی با افراد دیگر از نسخه دسکتاپ و وب با استفاده از برنامه ها همکاری کنید.

  برچسب ها :

  نظرات