آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34286
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  به تلفن همراه خود نفسی تازه ببخشید + آموزش تصویری

  آوای شمال/ در این گزارش می خواهیم نحوه بازگشت به تنظیمات کارخانه را در هنگامی که دستگاه بوت نمی شود را خدمت شما کاربران گرامی شرح دادیم. روش کار بسیار راحت است و نیاز به انجام مراحل زیادی نخواهید داشت.   بازگشت به تنظیمات کارخانه یا Reset Factory چیست؟ با انجام این کار، تمامی اطلاعات […]

  آوای شمال/ در این گزارش می خواهیم نحوه بازگشت به تنظیمات کارخانه را در هنگامی که دستگاه بوت نمی شود را خدمت شما کاربران گرامی شرح دادیم. روش کار بسیار راحت است و نیاز به انجام مراحل زیادی نخواهید داشت.
  به تلفن همراه خود نفسی تازه ببخشید + آموزش تصویری
   
  بازگشت به تنظیمات کارخانه یا Reset Factory چیست؟
  با انجام این کار، تمامی اطلاعات و تنظیمات گوشی اعم از مخاطبین، تنظیمات اعمال شده، اطلاعات موجود بر روی حافظه گوشی، برنامه و … حذف شده و گوشی شما مانند روز اول که خریده اید خواهد شد. البته به غیر از خط و خش، تو رفتگی‌ها و مشکلات فیزیکی که روی آن ایجاد کرده‌اید!
   
  اما به چه دلیل دستگاه اندرویدی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانی کنیم؟
  برای بازگشت به تنظیمات کارخانه دلایلی متعددی وجود دارد که به چند نمونه از آن ها اشاره کوتاهی خواهیم نمود.
  یکی از مهم ترین دلایل بازگشت به تنظیمات کارخانه، به وجود آمدن یک مشکل یا عیب نرم افزاری در گوشی می باشد که با انجام این عمل به احتمال زیاد رفع خواهد شد.(در صورت برطرف نشدن عیب دستگاه، بهتر است آن را فلش کنید)
  یکی دیگر از دلایل انجام این کار زمانی است که شما گوشی خود را فروخته اید و تصمیم دارید هیچ اطلاعاتی از شما در گوشی باقی نماند.
  همچنین جالب است بدانید که با بازگشت به تنظیمات کارخانه می توانید به گوشی خود نفسی تازه بخشیده و دستگاه خود را گوشی تکانی خانه تکانی کنید .
   
  نکته مهم:
  همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره نمودیم، پس از انجام عمل بازگشت به تنظیمات کارخانه، تمامی اطلاعات گوشی مانند مخاطبین، پیام ها، اطلاعات ذخیره شده در حافظه گوشی مانند عکس، فیلم و موزیک حذف خواهد شد(البته به جز حافظه SD Card، اما برای اطمینان بیشتر می توانید، SD CARD را از گوشی خود خارج کنید) و بهتر است قبل از انجام این عمل، از اطلاعات موجود بر روی گوشی خود بک آپ (نسخه پشتیبان) بگیرید.
  خوشبختانه اکثر دستگاه‌های اندرویدی مجهز به گزینه بکاپ هستند. اما اگر دستگاهی دارید که از این ویژگی محروم است، کافیست یکی ازبرنامه‌های بکاپ اندرویدی را روی دستگاه خود نصب کنید.
   
  مراحل بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه
  مراحل انجام عمل بازگشت به تنظیمات کارخانه بسیار ساده بوده و در تمامی گوشی ها مشابه هم است.
  ۱- در مرحله اول، ابتدا به تنظیمات گوشی (Settings) مراجعه کنید.
  ۲- سپس از بخش PERSONAL، گزینه Backup and reset را انتخاب کنید.
   به تلفن همراه خود نفسی تازه ببخشید + آموزش تصویری
  ۳- در مرحله سوم، گزینه Factory data reset را.انتخاب کنید.
  ۴- در مرحله آخر گزینه Reset device را انتخاب کنید تا مراحل بازگشت به تنظیمات کارخانه آغاز شود.
  به تلفن همراه خود نفسی تازه ببخشید + آموزش تصویری

  برچسب ها :

  نظرات