آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34250
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مهر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  ثبت‌نام بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی محمودآباد

  آوای شمال/ محمد رضایی از ثبت‌نام ۱۳ هزار و ۳۹۷ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان خبر داد. وی افزود: از این تعداد، ۷ هزار و ۷۰۸ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی، ۳ هزار و ۳۶۱ دانش‌آموز در مقطع متوسطه و ۲ هزار و ۲۴۵ دانش‌آموز نیز در مقطع متوسطه دوم در سال تحصیلی جدید […]

  آوای شمال/ محمد رضایی از ثبت‌نام ۱۳ هزار و ۳۹۷ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان خبر داد.

  وی افزود: از این تعداد، ۷ هزار و ۷۰۸ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی، ۳ هزار و ۳۶۱ دانش‌آموز در مقطع متوسطه و ۲ هزار و ۲۴۵ دانش‌آموز نیز در مقطع متوسطه دوم در سال تحصیلی جدید مشغول تحصیل هستند.

  مدیر آموزش‌وپرورش محمودآباد با اشاره به حضور ۶ هزار و ۷۳۵ دختر در مقاطع سه‌گانه تحصیلی در این شهرستان اظهار کرد: از این تعداد ۳ هزار و ۸۰۱ نفر در مقطع ابتدایی، ۱۷۸۳ نفر در مقطع متوسطه اول و ۱۱۵۱ نفر در مقطه متوسطه دوم مشغول کسب‌ علم شدند.

  رضایی همچنین تعداد پسران مشغول به تحصیل در مدارس محمودآباد را ۶ هزار و ۵۷۹ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد نیز ۳ هزار و ۹۰۷ نفر در مقطع ابتدایی، ۱۵۷۸ نفر در مقطع متوسطه اول و ۱۰۹۴ نفر در مقطع متوسطه دوم در سر کلاس‌های درس حاضر شدند.

  وی همچنین با تقدیر از اهتمام جدی معلمان شهرستان برای علم‌آموزی به دانش‌آموزان محمودآبادی خاطرنشان کرد: ۱۳۳۰ معلم در ۱۴۲ مدرسه این شهرستان مشغول به فعالیت شدند.

  این مسئول همچنین از تراکم نزدیک به ۵۰ درصدی حضور دانش‌آموزان در مدارس سطح شهر خبر داد و افزود: ۴۵ مدرسه از جمع ۱۴۲ مدرسه فعال در شهرستان در بخش سرخ‌رود دایر است.

  مدیر آموزش‌وپرورش محمودآباد در پایان با اشاره به تحصیل ۳ هزار و ۶۲۵ دانش‌آموز در مدارس بخش‌ سرخ‌رود گفت: از این تعداد نیز ۱۸۰۰ پسر و ۱۸۲۵ دختر، ثبت‌نام شدگان مدارس این بخش هستند.

  برچسب ها :

  نظرات