آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34152
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  شانزدهمین نمایشگاه ایران تله کام

  این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران از تاریخ ۷ مهر برگزار خواهد شد و در قالب آن شرکت های مخابراتی و اپراتور های فعال ارتباطی کشور حضور یافته و به ارائه و معرفی خدمات خود خواهند پرداخت. بنا بر آنچه تا کنون اعلام شده، در این نمایشگاه ۲۱۲ شرکت و واحد تولیدی […]

  این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران از تاریخ ۷ مهر برگزار خواهد شد و در قالب آن شرکت های مخابراتی و اپراتور های فعال ارتباطی کشور حضور یافته و به ارائه و معرفی خدمات خود خواهند پرداخت.
  بنا بر آنچه تا کنون اعلام شده، در این نمایشگاه ۲۱۲ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۸۰ شرکت خارجی یا نمایندگی های آنان از ۱۸ کشور جهان، آخرین دستاورد های خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه مندان قرار می دهند. اسلواکی، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، تایوان، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، سنگاپور، سوئیس، صربستان، فرانسه، کرواسی، لهستان، لیتوانی، مالزی و هند کشورهایی هستند که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تله کام ۲۰۱۵» حضور و مشارکت دارند.
  در این نمایشگاه، علاوه بر افزایش تعداد شرکت های داخلی، تعداد کشور ها و شرکت خارجی نیز در مقایسه با سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است. 
  شانزدهمین نمایشگاه ایران تله کام
  شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تلکام ۲۰۱۵» در سالنهای ۶ و ۷، ۸ و ۹، ۱۰ و ۱۱، ۱۲ و ۱۳، ۱۴ و ۱۵ ، ۲۷، ۲۵A و فضای باز نمایشگاهی برگزار شده و برای تسهیل بازدید علاقمندان، سالنهای نمایشگاه به صورت تفکیکی در اختیار شرکت ها قرار گرفته است که بر این اساس، سالن ۶ بصورت اختصاصی در اختیار شرکت مخابرات ایران و شرکتهای زیر مجموعه های آن شرکت قراردارد. 
  سالن ۷ بصورت اختصاصی در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکتهای زیر مجموعه آن شرکت قرار گرفته و سالن ۲۷ به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل قرار دارد.
  سالن ۲۵A به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی رایتل و سالن ۹-۸ بصورت اختصاصی در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های زیر مجموعه آن قرار گرفته است.
   شرکت کنند گان خارجی یا نمایندگی های آن ها نیز عمدتا quotation mark در سالن ۱۱-۱۰ استقرار یافته و بخشی از سالن ۱۱-۱۰ و سالنهای ۱۳-۱۲ و ۱۵-۱۴ تحت پوشش شرکت کنند گان بخش خصوصی فعال در زمینه صنعت مخابرات و ارتباطات است.
   عرضه و معرفی آخرین دستاورد ها و توانمندی شرکت ها، تولید کنند گان و متخصصین داخلی، ارائه آخرین دستاورد های کشور های خارجی در زمینه صنعت مخابرات، ارتباطات و اطلاع رسانی، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری های روز به کشور از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

  برچسب ها :

  نظرات