آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34060
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  پایان کار شاگردان کواچ با پیروزی برابر مصر

  آوای شمال/ دومین دیدار از روز پایانی رقابت‌های جام جهانی والیبال از ساعت ۵ و ۴۰ صبح وقت ایران آغاز شد.  این دیدار که دو تیم مصر و ایران در آن به مصاف هم رفتند، با برتری ۳ بر صفر شاگردان کواچ به پایان رسید. تیم ملی والیبال ایران در این دیدار با نتایج ۲۵ […]

  آوای شمال/ دومین دیدار از روز پایانی رقابت‌های جام جهانی والیبال از ساعت ۵ و ۴۰ صبح وقت ایران آغاز شد.
   این دیدار که دو تیم مصر و ایران در آن به مصاف هم رفتند، با برتری ۳ بر صفر شاگردان کواچ به پایان رسید. تیم ملی والیبال ایران در این دیدار با نتایج ۲۵ بر ۱۸ ، ۲۵ بر ۱۱  و ۲۵ بر ۲۳  مقابل حریف آفریقایی خود پیروز شد.
  مردان والیبال ایران در این دیدار با ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، سامان فائزی، سعید معروف، سید محمد موسوی و مجتبی میرزاجانپور با پیراهن سفید رنگ یه مصاف مصری‌های سیاه‌پوش رفتند. شاگردان کواچ که در دو دیدار قبلی آخرین مرحله مسابقات با ناکامی مواجه شده بودند و دو شکست ۳ بر صفر را قابل استرالیا و کانادا پذیرا شدند ، در این مسابقه از همان ابتدا نمایش متفاوتی داشتند.
  در ست نخست این دیدار تیم ملی ایران از همان ابتدا پیش افتاد و برتری خود را به حریف دیکته کرد و توانست در پایان این ست  با اختلاف ۵ امتیاز  و نتیجه ۲۵ بر ۱۸ برنده شود. 
  ست دوم برتری شاگردان کواچ مشهودتر از ست نخست این دیدار بود. درصد اشتباهات ملی‌پوشان ایران کاهش پیدا کرده بود و از طرفی هماهنگی خوب بین بازیکنان ایران سبب شده بود مصری‌ها حرفی برای گفتن نداشته باشند. تیم مل ایران در این ست ابتدا ۷ بر صفر پیش افتاد و با حفظ اختلاف امتیاز خود در ادامه موفق شد با نتیجه جالب توجه ۲۵ بر ۱۱ پیروز شده و راهی ست سوم شود. 
  در ست سوم مصری‌ها در حالی راهی میدان شدند که تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کرده بودند. از طرفی آن‌ها به خوبی می‌دانستند در این ست جایی برای اشتباه کردن نداشتند. همین موضوع کار را در ابتدا برای شاگردان کواچ سخت کرد. بازی تا نیمه های خود در این ست پایاپای پیش می‌رفت اما در ادامه این تیم ایران بود که باز به برتری رسید و اختلاف امتیاز لازم را ایجاد کرد. این ست هم در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران تمام شد تا ملی‌پوشان ایران به چهارمین پیروزی خود دست پیدا کنند.
  تیم ملی والیبال ایران در مجموع مسابقات جام جهانی با کسب ۴ پیروزی و ۷ شکست به کار خود در این دوره از رقابت‌ها پایان داد. شاگردان کواچ  توانستند در این مسابقات ۱۲ امتیاز کسب کنند تا پیش از برگزاری دیگر دیدارهای روز پایانی مسابقات، موقتا در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار بگیرند. 

  برچسب ها :

  نظرات