آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34042
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  در گوشی یواشکی های فیسبوک!!!

  آوای شمال/ Facebook یک سرویس جدید را با نام سیگنال (Signal) معرفی کرد. این سرویس رایگان برای روزنامه‌نگاران می‌تواند آخرین اخبار مختلف را در Facebook و اینستاگرام نمایش دهد. البته این سرویس در حال حاضر تنها در اختیار کاربران دسکتاپ قرار دارد و هدف از ارایه آن نیز دستیابی آسان و سریع‌تر به اخبار است. […]

  آوای شمال/ Facebook یک سرویس جدید را با نام سیگنال (Signal) معرفی کرد. این سرویس رایگان برای روزنامه‌نگاران می‌تواند آخرین اخبار مختلف را در Facebook و اینستاگرام نمایش دهد.

  در گوشی یواشکی های فیسبوک!!!
  البته این سرویس در حال حاضر تنها در اختیار کاربران دسکتاپ قرار دارد و هدف از ارایه آن نیز دستیابی آسان و سریع‌تر به اخبار است.
  جالب است بدانید این سرویس یک هفته بعد از انتشار اپلیکیشن Mentions منتشر شده و در آن نیز شاهد پروفایل‌های تایید شده برای خبرنگاران و… بودیم که با سرویس‌های فعلی این کمپانی روزنامه‌نگاران دیگر نیازی به مشاهده اخبار مختلف در توئیتر نخواهند داشت و می‌توانند به سادگی محتوای مورد نیاز خود را پیدا کنند و بنابراین شاهد مقالات و برخی وبلاگ‌ها در نتایج سیگنال خواهیم بود.
  گفتنی است ؛ کاربران از طریق سیگنال می‌توانند به این پی ببرند که افراد معروف با یکدیگر چه مکالماتی داشته‌اند و روند اشتراک گذاری عمومی آن‌ها توسط خبرنگاران چگونه خواهد بود.
  در گوشی یواشکی های فیسبوک!!!
  این سرویس قابلیت جستجو را نیز دارد که از طریق آن می‌توانند مطالب قدیمی‌تر را از سوی صفحات و افراد مختلف بیابند. تمام نتایج جستجو نیز می‌توانند در طبقه بندی‌های متفاوتی جمع آوری شوند تا وی بتواند در موارد بعدی آن‌ها را مطالعه کند.
  در گوشی یواشکی های فیسبوک!!!
  از طریق سیگنال در اینستاگرام خبرنگاران می‌توانند مطالب خود را بر اساس موقعیت و موضوع مشاهده کنند اما تنها مطالب عمومی برای آن‌ها نمایش داده خواهد شد. کاربران می‌توانند تمام مطالب Facebook و اینستاگرام را در سیگنال مشاهده کنند و البته به صورت مستقیم نیز از آن‌ها استفاده نمایند.
  در گوشی یواشکی های فیسبوک!!!
  نکته جالب این است که فیس‌بوک API های سیگنال را درج کرده و با کمک آن می‌توان در خبرخوان (feed) و… نیز از آ‌ن‌ها استفاده کرد.

  برچسب ها :

  نظرات