آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34034
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رئیس جمهور ۱۹ مهرماه مهمان مردم مازندران است

  آوای شمال/ محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران مازندران که در سالن اجتماعات کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، زمان سفر رئیس جمهوری به استان مازندران را اعلام و اظهار کرد: رئیس جمهور روز یکشنبه ۱۹ مهرماه انشاالله مهمان مردم شریف و شهیدپرور مازندران است. وی افزود: با انجام این سفر خدمات بیشتری […]

  آوای شمال/ محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران مازندران که در سالن اجتماعات کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، زمان سفر رئیس جمهوری به استان مازندران را اعلام و اظهار کرد: رئیس جمهور روز یکشنبه ۱۹ مهرماه انشاالله مهمان مردم شریف و شهیدپرور مازندران است.

  وی افزود: با انجام این سفر خدمات بیشتری به مردم مازندران ارائه و توسعه مازندران شتاب بیشتری بگیرد و شرایط اشتغال در مازندران شرایط بهتر و مطلوب‌تری پیدا کند.

  معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: مردم عزیز مازندران همیشه از دولت خدمتگذار خود حمایت کرده و می‌کنند و رئیس جمهور هم خاطرات بسیار خوبی در خلق حماسه سیاسی و استقبال باشکوه و گسترده در سفر انتخاباتی به استان مازندران در سال ۹۲ دارند؛ مازندران از حامیان اول رئیس جمهور در انتخابات سال ۹۲ بود.

  این مسئول اضافه کرد: ما قدردان حمایت‌های بی‌دریغ مردم مازندران از دولت چه پیش از انتخاب روحانی و چه پس از آن هستیم و امیدواریم این سفر منشاء خیر و خوبی در زندگی مردم استان مازندران باشد.

  شریعتمداری از تلاش توسعه‌ای استاندار مازندران نیز تقدیر کرد و گفت: در دو سال گذشته با وجود محدودیت‌های اعتباری و فشار تحریم‌های ظالمانه سلطه علیه ملت ایران، استاندار مازندران و مدیران تلاش کردند تا روند عمرانی و توسعه‌ای استان کند نشود.

  وی در پایان گفت: تمام مدیران استان همه تلاش خود را کرده‌اند تا در خدمت نیازمندی‌های مردم استان باشند.

  برچسب ها :

  نظرات