آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , Wednesday 16 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34026
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > حوادث
 •   

  مرد آمریکایی ۴ فرزند و همسرش را کشت و خودکشی کرد

  آوای شمال/ «مارتی جکلی» دادستان داکوتای جنوبی آمریکا می‌گوید پنج‌شنبه گذشته یک مرد پس از آنکه ۴ فرزند و همسرش را به ضرب گلوله کشته، دست به خودکشی زده است. «اسکات وسترهوییس» پیش از خودکشی، عمدا خانه را نیز به آتش کشیده است. «کن لیون» از مغازه‌داران منطقه «پلیت» که ۱۲۰۰ نفر جمعیت دارد، می‌گوید […]

  آوای شمال/ «مارتی جکلی» دادستان داکوتای جنوبی آمریکا می‌گوید پنج‌شنبه گذشته یک مرد پس از آنکه ۴ فرزند و همسرش را به ضرب گلوله کشته، دست به خودکشی زده است.

  «اسکات وسترهوییس» پیش از خودکشی، عمدا خانه را نیز به آتش کشیده است.

  «کن لیون» از مغازه‌داران منطقه «پلیت» که ۱۲۰۰ نفر جمعیت دارد، می‌گوید اقدام وسترهوییس اهالی منطقه را شوکه کرده و هنوز نمی‌دانند که چرا وی ناگهان تصمیم به این کار گرفته است.

  به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، لیون گفته است: «من فقط برای خانواده و دوستانشان متأسفم. همه از کار اسکات خشمگین هستند و باور نمی‌کنند که خانواده‌ او از میان ما رفته‌اند.»

  روز پنج‌شنبه نیروهای آتش‌نشانی که پس از دریافت گزارش آتش‌سوزی به محل رسیده بودند، با اجساد سوخته «نیکول وسترهوییس» مادر خانواده و کیلی، جیسی، کانر و میشل مواجه شده‌اند.

  سخنگوی دادستان می‌گوید: «اینکه به طور دقیق مشخص کنیم که او به عمد خانه را آتش زده، بسیار دشوار است، اما این تنها فرضیه‌ای است که منطقی به نظر می‌رسد.

  هنوز علت دقیق اقدام این مرد آمریکایی مشخص نیست.

  حوادث مربوط به تیراندازی و اسلحه، سالانه جان بیش از ۳۰۰۰۰ نفر را در آمریکا می‌گیرد. تیراندازی یکی از اصلی‌ترین عوامل مرگ در آمریکا به شمار می‌آید، با این حال نفوذ لابی‌ کارخانه‌های اسلحه‌سازی موجب شده تا دولت و کنگره این کشور تلاشی برای اصلاح قوانین مربوط به حمل سلاح انجام ندهند.

   

  برچسب ها :

  نظرات