آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 34021
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سناتور آمریکایی: آلمان، فرانسه و انگلیس در روند اجرای برجام اتحاد خود را با آمریکا حفظ کنند

  آوای شمال/ یک سناتور دموکرات در نامه‌ای خطاب به سفرای سه کشور اروپایی حاضر در مذاکرات هسته‌ای ایران از آنها خواست در فرایند اجرای برجام اتحاد خود را با آمریکا حفظ کنند. به گزارش پایگاه آمریکایی هیل، یک سناتور دموکرات از ایالت نیوهمپشایر در نامه‌ای از متحدان اروپایی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای ایران خواست در […]

  آوای شمال/ یک سناتور دموکرات در نامه‌ای خطاب به سفرای سه کشور اروپایی حاضر در مذاکرات هسته‌ای ایران از آنها خواست در فرایند اجرای برجام اتحاد خود را با آمریکا حفظ کنند.

  به گزارش پایگاه آمریکایی هیل، یک سناتور دموکرات از ایالت نیوهمپشایر در نامه‌ای از متحدان اروپایی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای ایران خواست در روند اجرای برجام اتحاد خود را با واشنگتن حفظ کنند.

  «جین شهین» در نامه به سفرای آلمان، فرانسه و انگلیس مدعی شد: «برای پاسخ دادن به نقض‌های احتمالی ایران به ویژه در موارد کوچک مربوط به عدم تبعیت از مفاد برجام، به تداوم همکاری ما نیاز خواهد بود. من از تلاشهای مشترک دولتهایمان برای ترسیم رویکرد و موضعی مشترک در قبال این چالش استقبال می‌کنم».

  ادعای این سناتور آمریکایی در حالی مطرح شده که پیشتر رسانه‌های این کشور با ابراز نگرانی درباره سفرهای مقامات ارشد اروپایی به تهران، درباره ناتوانی آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های ایران پس از اجرایی شدن برجام ابراز نگرانی کرده بودند.

  سناتور نیوهمپشایر در نامه خطاب به سفرای اروپایی همچنین مدعی شد: «یک پاسخ متحد و یکپارچه(آمریکا و سه کشور اروپایی) به هرگونه نقض ایران، بهترین روش برای اطمینان یافتن از موفقیت بلندمدت این توافق است».

  قانونگذار آمریکایی همچنین در ادامه ادعاهای ادعاهای بی اساس مقامات این کشور درباره حقوق بشر، تروریسم و مواضع منطقه‌ای ایران از جمله در قبال سوریه، از سه کشور اروپایی خواسته به تلاشهای مشترک برای ادامه فشارها بر تهران در این موضوعات تاکید کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات