آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33962
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  هفته دفاع مقدس فرصتی برای ایجاد وفاق ملی است

  آوای شمال/ ربیع فلاح در رژه نیروهای مسلح استان با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس، اظهار کرد: نظام شاهنشاهی ژاندارم منطقه و حافظ منافع اسرائیل و استکبار بود، مردم مستضعف ایران به پرچمدار ولی فقیه حضرت امام خمینی (ره) به پا خواستند و این نظام مقدس را ایجاد کردند استکبار جهانی به واسطه […]

  آوای شمال/ ربیع فلاح در رژه نیروهای مسلح استان با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس، اظهار کرد: نظام شاهنشاهی ژاندارم منطقه و حافظ منافع اسرائیل و استکبار بود، مردم مستضعف ایران به پرچمدار ولی فقیه حضرت امام خمینی (ره) به پا خواستند و این نظام مقدس را ایجاد کردند استکبار جهانی به واسطه شکست در منطقه و از دست دادن واسطه خود هر کاری را برای سرنگونی و ضربه زدن به نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران داشت.

  وی با اشاره به کینه‌توزی مستکبرین نسبت به ملت ایران خاطرنشان کرد: دشمن با ایادی خود و امکاناتی که در اختیار بعثی‌ها قرار داد، در چنین روزی به ملت ما هجوم آوردند، زمانی که تمام تلاش نظام، آبادانی کشور بعد از دوران طاغوت بود.

  استاندار مازندران با بیان اینکه شرایط نظامی کشور زمان آغاز آغاز جنگ مناسب نبود، بیان کرد: مشکلات و خدعه‌های داخلی به ناگاه مواجه شد با هجوم خارجی، به واسطه هوشیاری امام خمینی (ره) در تصفیه ارتش و فرمان تشکیل سپاه و بسیج از آن آزمایش سربلند بیرون آمدیم و به جایگاه مقتدر امروزی رسیدیم.

  این مسئول ادامه داد: مردان و زنان این کشور با امکانات اندک افتخارآفرینی کردند و این هفته فرصتی برای وفاق ملی و شناسندن آن فرهنگ ناب به نسل جدید است.

  فلاح با بیان اینکه باید قدردان رزمندگان و دلاوران آن دوران باشیم، اضافه کرد: همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار را ترویج دهیم تا نسل‌های بعد انقلاب بیمه شوند.

  وی با اشاره به اینکه اسکتبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال بی‌ثبات کردن منطقه است، گفت: آمریکا با ایجاد گروه‌های تکفیری، ابتدا طالبان و اکنون داعش و غیره و مسلمانان را به جان هم انداخت و ایران با مدیریت و مشاوره خود ناجی مسلمین در منطقه خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات