آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33921
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  رقابت ۵ ورزشکار مازندرانی در مسابقات جهانی اسپانیا

  آوای شمال/ علیرضا قلی‌زاده با اشاره به درخشش رزمی‌کاران جوان مازندرانی در مسابقه انتخابی تیم ملی اظهار کرد: برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا پنج ورزشکار مازندرانی در ترکیب تیم ملی حضور دارند. وی تصریح کرد: امیرحسین اکبری، علیرضا سیار، حسین یزدانی، حسین حبیبی در رده سنی جوانان و سیدمجتبی حسینی نیز در رده سنی […]

  آوای شمال/ علیرضا قلی‌زاده با اشاره به درخشش رزمی‌کاران جوان مازندرانی در مسابقه انتخابی تیم ملی اظهار کرد: برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا پنج ورزشکار مازندرانی در ترکیب تیم ملی حضور دارند.

  وی تصریح کرد: امیرحسین اکبری، علیرضا سیار، حسین یزدانی، حسین حبیبی در رده سنی جوانان و سیدمجتبی حسینی نیز در رده سنی بزرگسالان به عنوان پنج ورزشکار مازندرانی به این مسابقات اعزام می‌شوند.

  رئیس هیئت ورزش‌های رزمی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی رزمی آبان ماه در اسپانیا گفت: علی اکبری یکی از مربیان با تجربه مازندرانی نیز در کادر فنی حضور دارند.

  قلی‌زاده همچنین از برگزاری تیم ملی در مازندران خبر داد و اظهار کرد: با توافق فدراسیون نیمه‌دوم مهر ماه اردوی آمادگی تیم ملی رزمی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا در سرخرود برگزار می‌شود.

  عضو شورای راهبردی فدراسیون رزمی با اشاره به تعامل هیئت رزمی با فدراسیون و دستگاه ورزش استان افزود: ورزشکاران مازندرانی در مسابقات انتخابی تیم ملی که در یزد برگزار شد با اقتدار قهرمان شدند.

  وی در پایان از دیدار مسئولان هیئت رزمی و قهرمانان کشور با مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای ایجاد انگیزه و روحیه بیشتر ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران دیدار کردند.

   

  برچسب ها :

  نظرات