آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  آمریکا با امضای توافق هم دست از دشمنی با ایران بر نمی دارد

  آوای شمال/ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز طی سخنانی در مراسم رونمایی از کتب جدید دفاع مقدس که در فرهنگسرای امام(ره) برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی برای آمریکایی ها مثل یک شوک ایدئولوژیک بود که معادلات انها را بهم زد. وی با بیان اینکه نفی سلطه و ولایت فقیه، ادبیاتی بود […]

  آوای شمال/ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز طی سخنانی در مراسم رونمایی از کتب جدید دفاع مقدس که در فرهنگسرای امام(ره) برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی برای آمریکایی ها مثل یک شوک ایدئولوژیک بود که معادلات انها را بهم زد.

  وی با بیان اینکه نفی سلطه و ولایت فقیه، ادبیاتی بود که انقلاب اسلامی آن را بوجود آورد، تصریح کرد: اینها مهمترین مواردی بودند که آمریکایی ها را عصبانی کرد.

  پوردستان با یادآوری اینکه آمریکایی‌ها از ۲۳ بهمن ۵۷ می‌خواهند ریشه انقلاب اسلامی را بزنند، تاکید کرد: امروز هم با امضای توافق دست از دشمنی خود بر نمی‌دارند.

  وی با بیان اینکه ارتش به شایستگی به وظایف خود در دفاع از انقلاب عمل کرد، گفت: برخی ارتش را متهم می‌کنند و می‌گویند ارتش در آغاز جنگ تحمیلی آماده نبود، اگر این طور است چطور در همان روزهای اول، ۱۴۰ فروند از هواپیماهای ما به خاک دشمن هجوم بردند؟

  پوردستان تصریح کرد: امروز هم ارتش همه تهدیدات دشمن را رصد کرده و آماده دفاع از انقلاب است.

  فرمانده نیروی زمینی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتشار کتب جدید در حوزه دفاع مقدس، گفت: همیشه خلا تاریخ مدون را در این حوزه احساس کردیم و امیدواریم با این تلاش‌ها، این کمبودها جبران شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات