آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33851
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  تدارک اجرای ۴۰۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در مازندران/رژه در ۵ شهر برگزار می‌شود

  آوای شمال/ سردار محمد‌حسین بابایی در نشست خبری هفته دفاع مقدس با بیان اینکه بسیجیان استان برنامه‌ های ویژه‌ای را برای این هفته تدارک دیده‌اند، اظهار کرد: بیش از ۴ هزار برنامه در سطح استان برگزار می‌شود که رژه نیروهای مسلح در ۵ شهر «ساری، بهشهر، قائم‌شهر، بابل و چالوس» از برنامه‌های شاخص است. وی […]

  آوای شمال/ سردار محمد‌حسین بابایی در نشست خبری هفته دفاع مقدس با بیان اینکه بسیجیان استان برنامه‌ های ویژه‌ای را برای این هفته تدارک دیده‌اند، اظهار کرد: بیش از ۴ هزار برنامه در سطح استان برگزار می‌شود که رژه نیروهای مسلح در ۵ شهر «ساری، بهشهر، قائم‌شهر، بابل و چالوس» از برنامه‌های شاخص است.

  وی با اشاره با نقش تاثیر‌گذار سپاه پاسداران در انقلاب اسلامی ایران خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران زنده و پویا و آگاه به تهدیدات دشمن است و در دیدار اخیر مقام معظم رهبری با فرماندهان سپاه جایگاه این نهاد انقلابی بر همگان روشن شد.

  فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه جنگ دشمنان با انقلاب اسلامی تمام نشده است، تصریح کرد: بعد از جنگ تحمیلی دشمن بیکار ننشست و در تمامی عرصه‌ها کشور را مورد هجوم قرار داد که از محسوس‌ترین آن می‌توان به جنگ نرم فرهنگی اشاره کرد.

  این مسئول ادامه داد: دشمن با نفوذ فرهنگی قصد خدشه وارد کردن به انقلاب را داشت و نوک پیکان حمله به سمت جوانان است.

  بابایی با اعلام اینکه دشمن به‌دنبال دل‌زدگی مردم و القاء حس ناامیدی از انقلاب بین جوانان است، اضافه کرد: استکبار جهانی اعتقادات ملت را هدف قرار داده است و در مقابل آن باید حضور در تمامی صحنه‌ها و جریان‌های انقلابی داشت که هفته دفاع مقدس تبلور استقامت و مقاومت است.

  وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان سپاه کشور با مقام معظم رهبری، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب با تبیین جایگاه سپاه و وظایف پاسدار و روشن کردن نقشه‌های استکبار دستور به ادامه مبارزه جدی در تمام جهت‌ها و نقاط با دشمنان را دادند.

  فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: دیدار با خانواده شهدا، اعزام گروه دوچرخه‌سواری بسیج جوانان به مشهد، افتتاحیه پروژه‌های عمرانی در ۸ شهر، پیاده‌روی خانوادگی در روز سوم مهر ماه، همایش نقش زن در مقابله با جنگ نرم، نمایش رزمی و همایش پیشکسوتان استان در روز ۵ مهرماه در فریدونکنار از برنامه‌های دیگر هفته دفاع مقدس است.

  برچسب ها :

  نظرات