آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33796
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۲
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  خدمات زیربنایی مسکن مهر اعتبار جداگانه می‌خواهد/ نمی‌توانیم به کار سرعت دهیم

  آوای شمال/ حمید چیت‌چیان در پاسخ به این سوال که وزارت نیرو در بودجه ۹۴ ردیف اعتباری برای آب، برق و فاضلاب دارد اما چرا از اعتبارات این ردیف برای تأمین آب و برق مسکن مهر استفاده نمی‌کند، گفت: این ادعای درستی نیست، تمام ردیف‌هایی که مربوط به مسکن مهر است را قانونا نمی‌توانیم جز […]

  آوای شمال/ حمید چیت‌چیان در پاسخ به این سوال که وزارت نیرو در بودجه ۹۴ ردیف اعتباری برای آب، برق و فاضلاب دارد اما چرا از اعتبارات این ردیف برای تأمین آب و برق مسکن مهر استفاده نمی‌کند، گفت: این ادعای درستی نیست، تمام ردیف‌هایی که مربوط به مسکن مهر است را قانونا نمی‌توانیم جز در مسکن مهر استفاده کنیم.

  چیت چیان ادامه داد: همان‌طور که بارها گفته‌ایم و درخواست کردیم برای تامین آب و برق مسکن مهر ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان نیاز است، پس باید برای تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر باید اعتباری جداگانه اختصاص یابد.

  با درخواستمان موافقت نشود نمی توانیم به تامین آب و برق مسکن مهر سرعت دهیم

  وزیر نیرو در پاسخ به این سئوال که منظور شما این است که اگر اعتباری جداگانه برای تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر اختصاص نیابد نمی‌توانید به واحدهای مسکن مهر آب و برق برسانید، گفت:به هر حال اگر این ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درخواستی ما تأمین نشود، ما نمی‌توانیم با سرعت کافی آب و برق مسکن مهر را تأمین کنیم.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در حالیکه در بودجه ۹۴ برای وزارت نیرو بابت تامین خدمات زیربنایی آب، برق و فاضلاب اعتبار مشخصی تعیین شده است اما این وزارتخانه حاضر نیست از این ردیف اعتباری برای خدمات زیربنایی مسکن مهر هزینه کند.

  این گزارش حاکی است ظاهرا دلیل امتناع وزارت نیرو از عدم اختصاص اعتبار از ردیف بودجه این است که این وزارتخانه انتظار دارد بودجه جدیدی علاوه بر این ردیف بودجه به این وزارتخانه اختصاص یابد.

  یک مقام مسئول در این خصوص به خبرنگار فارس گفت:وزارت نیرو در جلسات مربوط به تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر در این خصوص که مگر نه اینکه در بودجه ۹۴ ردیف اعتباری مشخصی برای آب، برق و فاضلاب پیش بینی شده است چرا از این اعتبارات برای خدمات زیربنایی مسکن مهر هزینه نمی شود اعلام می کنند که دولت باید برای تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر اعتبار جداگانه‌ای اختصاص دهد.

   

  برچسب ها :

  نظرات