آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33724
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  پیکر پدر شهیدان جهان‌آرا در منزل ابدیش آرام گرفت

  آوای شمال/ آیین تشییع پیکر شهیدان جهان‌‌آرا پس از تشییع باشکوه بر روی دوش خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع شد. پیکر این پدر شهید پس از تشییع باشکوه با حضور پرشور مسئولان کشوری و لشکری راهی گلزار شهدای بهشت زهرا (س) شد. گلزار شهدای بهشت زهرا (س) […]

  آوای شمال/ آیین تشییع پیکر شهیدان جهان‌‌آرا پس از تشییع باشکوه بر روی دوش خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع شد.

  پیکر این پدر شهید پس از تشییع باشکوه با حضور پرشور مسئولان کشوری و لشکری راهی گلزار شهدای بهشت زهرا (س) شد.

  گلزار شهدای بهشت زهرا (س) روزهای متمادی شاهد حضور پیکر زنده‌یاد سید هدایت‌الله جهان‌‌آرا، نماد صبر و استقامت بود، امروز پیکر بی‌جان پدر شهیدان جهان‌آرا را مشاهده می‌کرد.

  مراسم تشییع و تدفین پدر شهیدان جهان‌آرا پس از ورود پیکر این پدر شهید با حضور پرشور دوستداران راه ایثار و شهادت آغاز و پس از برگزاری آیین تدفین در قطعه ۲۵ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) در منزل ابدیش آرام گرفت.

  پدر شهیدان جهان‌آرا شخصیتی بزرگ و ارزشمند است

  حجت‌الاسلام سید محمود علوی، در حاشیه مراسم تشییع پیکر پدر شهیدان جهان‌آرا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پدر شهیدان جهان‌آرا شخصیتی بزرگ و ارزشمند است.

  وزیر اطلاعات با اشاره به مجاهد و ایثارگری‌های خانواده جهان‌آرا در راه اسلام و انقلاب گفت: خانواده جهان‌آرا سه فرزند گرانقدر خود را در راه دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی ایران تقدیم کردند.

  وزیر اطلاعات تصریح کرد: شهید محمدعلی جهان‌آرا چهره ماندگار انقلاب اسلامی است.

  زنده یاد سید هدایت‌الله جهان‌آرا پدر شهیدان محمد‌علی، علی و محسن جهان‌آرا است که صبح پنجشنبه (۲۶ شهریور ماه جاری) بر اثر بیماری قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران به ندای حق لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

  شهید محمدعلی جهان‌آرا، فرمانده سپاه خرمشهر و اهواز بود و نقش به‌سزایی در مقاومت خرمشهر در برابر هجوم دشمن به این شهر داشت که هشتم مهر ماه سال ۱۳۶۰ در سانحه هواپیمایی به درجه شهادت نائل آمد.

   

  برچسب ها :

  نظرات