آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33715
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی > فرهنگی
 •   

  دفاع مقدس فرصت بالابردن توان نظامی و دفاعی ایران بود

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با گرامی‌داشت روز عرفه و عید سعید قربان و با اشاره به حادثه خونین مکه در جنایت کشتار زائران ایرانی خانه خدا گفت: در روزهای گذشته نیز بی‌کفایتی آل‌سعود در کشته شدن زائران ایرانی را دیدیم و نکته اینجاست که خودشان را خادم‌الحرمین می‌دانند. […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با گرامی‌داشت روز عرفه و عید سعید قربان و با اشاره به حادثه خونین مکه در جنایت کشتار زائران ایرانی خانه خدا گفت: در روزهای گذشته نیز بی‌کفایتی آل‌سعود در کشته شدن زائران ایرانی را دیدیم و نکته اینجاست که خودشان را خادم‌الحرمین می‌دانند.

  وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جنگ تحمیلی ایران را فرصتی برای بالارفتن توان دفاعی و نظامی ایران تلقی کرد و افزود: در این جنگ نابرابر که به تعبیری جنگ جهانی دیگری رخ داد، سردمداران مستبد دنیا به کمک عراق آمدند تا ایران اسلامی را از بین ببرند اما انقلاب اسلامی با رهبری انسانی پاک و وارسته و همراهی ملتی استوار اهداف دفاعی دشمن را درهم شکسته و سربلند از این جنگ بیرون آمدند.

  خطیب جمعه محمودآباد با یادآوری دلاورمردی‌های سربازان نظام و انقلاب در جنگ هشت ساله خاطرنشان کرد: فرزندان شهید انقلاب در این دفاع مقدس طلایه‌دار عزت و غرور ملی کشور بوده و هرگاه که غبار رکود و سکون در بدنه کشور احساس می‌شود، با حضورشان و با بدن‌های خسته و شکسته‌شان روح مردانگی و غیرت را در جامعه تزریق می‌کنند.

  موسوی حمله به قبله‌گاه اول مسلمانان جهان از سوی رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد و بیان داشت: حملات وحشیانه رژیم منحوس صهیونیستی به مسجد‌الاقصی در چهار دهه گذشته بی‌سابقه بود و این انسان‌های گرگ‌صفت با کمک افراطیون شهرک‌نشین به نمازگزاران بی‌دفاع حمله بردند و این در سایه سکوت کشورهای عربی از نگاه افکار عمومی دنیاست.

  وی با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: رهبری مسائل مهم و اساسی کشور را در این جلسه مطرح کرد که مهم ‌ترین آن توصیه به نخبگان جامعه که پایه‌های انقلاب و نظام مستحکم‌تر شده و از نفوذ فکری، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جلوگیری کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات