آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33669
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  استفاده از امکانات دولتی در انتخابات غیرقانونی و تخلف است

  آوای شمال/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران چهارشنبه‌شب در آیین تودیع و معارفه فرماندار محمودآباد پاک‌دستی و صداقت و دیگر خصوصیات اخلاقی بارز یک مدیر انقلابی را راز ماندگاری مسئول به معنای خادم ملت دانست و گفت: اگر در قبول مسئولیت ظرفیت لازم را نداشته باشیم، دچار غرور و خودبرتربینی می‌شویم و این […]

  آوای شمال/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران چهارشنبه‌شب در آیین تودیع و معارفه فرماندار محمودآباد پاک‌دستی و صداقت و دیگر خصوصیات اخلاقی بارز یک مدیر انقلابی را راز ماندگاری مسئول به معنای خادم ملت دانست و گفت: اگر در قبول مسئولیت ظرفیت لازم را نداشته باشیم، دچار غرور و خودبرتربینی می‌شویم و این آفت برای مدیران است.

  وی افزود: مراسم امروز علاوه برتکریم از چهره‌ پرتلاش مازندران در راستای عمل به قانون در آستانه انتخابات است چرا که دولت به مردم تعهد دارد تا انتخابات را براساس قانون برگزار کند.

  علی‌رضا یونسی رستمی با اشاره به اینکه در این دولت درست‌گویی وتعامل جایگزین درشت‌گویی و تقابل شد، عنوان کرد: عزت و بزرگی بین‌المللی کشور در مقابل قطعنامه‌های ناجوان‌مردانه به خاطر  جایگزینی تعامل به جای تقابل در سیاست خارجی دولت است.

  وی خاطرنشان کرد: شکوفایی اقتصادی به جای تورم لجام‌گسیخته، کاهش هزینه‌های بهداشت و سلامت مردم از جمله اقدامات دولت برای بالابردن امید در جامعه است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نشست کشورهای بزرگ دنیا در مذاکرات هسته‌ای با ایران را بزرگ‌ترین دستاورد دولت تلقی کرد و افزود: این‌که کشورهای بزرگ دنیا پای میز مذاکره با ایران در موضوع هسته‌ای آمدند و این مذاکرات به‌عنوان الگوی مبارزه در مذاکره برای دنیا عنوان شده است، به‌دلیل هدایت‌های عالمانه رهبر معظم انقلاب ، سیاست‌های روشن و به‌دور از تنش دولت و مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی است.

  یونسی در ادامه تکریم مردم و ارباب رجوع را اولویت اصلی دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: مردم باید دسترسی آسان به مدیران داشته باشند و راستگویی، شفافیت و صداقت باید در رفتار مدیران اجرایی وجود داشته باشد.

  وی باندبازی و جناح‌بازی را در این دولت مردود دانست و تصریح کرد: این دولت به همه تعلق دارد و دولت برندگان است.

  یونسی با اشاره به آفت فساد و رابطه‌بازی در دستگاه‌های دولتی تصریح کرد: قانون فصل‌الخطاب برای ما باشد اما تعاملات سازنده و استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای پیشبرد امورات مردم و کشور لازم است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را دو انتخابات مهم‌ کشور عنوان کرد و افزود: هیچ‌کس حق استفاده از امکانات دولتی برای شخص یا علیه شخصی را ندارد و اگر این تخلف صورت گیرد در صورت مشاهده و مدارک در این خصوص برخورد قانونی می‌شود.

  وی در پایان برگزاری انتخابات سالم و پرشور را وظیفه دولت دانست وگفت: مسئولان باید بستر رقابت سالم انتخاباتی را ایجاد کنند و مردم نیز حق دارند در این رقابت با استفاده از حقوق خودشان  گزینه مورد نظر را انتخاب کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات