آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33664
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  دومین فرماندار دولت تدبیر و امید محمودآباد معرفی شد

  آوای شمال/ مراسم تکریم و معارفه فرماندار  محمودآباد، امشب با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران، نماینده مردم محمودآباد و نور در خانه ملت، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، امام جمعه محمودآباد و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. در این مراسم که در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد برگزارشد، از […]

  آوای شمال/ مراسم تکریم و معارفه فرماندار  محمودآباد، امشب با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران، نماینده مردم محمودآباد و نور در خانه ملت، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، امام جمعه محمودآباد و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

  در این مراسم که در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد برگزارشد، از تلاش‌های بیش از ۱۷ ماهه سیف‌الله فرزانه فرماندار سابق تقدیر و یحیی یوسف‌پور به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

  گفتنی است حکم مسئولیت فرماندار جدید محمودآباد که از سوی وزیر کشور صادر شد، توسط معاون استاندار مازندران  به وی ابلاغ شد.

  یحیی یوسف‌پور فرماندار جدید محمودآباد سوابقی همچون بخشداری سردار جنگل فومن، شهرداری ماسوله به مدت ۵ سال، مدیرکل دایره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات منطقه آزاد بندرانزلی و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بندر انزلی را در کارنامه خود دارد.

  وی دارای مدرک کارشناس ارشد تاریخ  و اصالتی آملی دارد.

  به گزارش آوای شمال، فرزانه فرماندار سابق بر اساس قانون و با توجه به حضور برادرش به‌عنوان کاندیدای انتخابات مجلس دهم در حوزه نور و محمودآباد مسئولیت ۱۷ ماهه فرمانداری محمودآباد را به‌ناچار ترک و جای خود را به یوسف‌پور دومین فرماندار دولت کنونی این شهرستان داد.

   

  برچسب ها :

  نظرات